Data wydarzenia: 3-10-2008

4 URODZINY LUBELSKIEGO FORUM REGGAE
3 października 2008
KLUB ARCHIWUM
ul. Akademicka 4 Lublin

START 20
WJAZD 10PLN

SCENA REGGAE:
IRIE SOUND - Troll, Ziemniak, CafuCafu, RMX Priorytet Sound System - Positivo, CheckAll, Talib Sensithief Sound System - Hopkins & Kudłacz Mole (Break The System) Mi (LF Sound) BST Pan Dobrodziej hempositive Gilo

SCENA DRUM'N'BASS:
Dredulla (Blachara Sound System)
Vinkiel (Break The System)
Emesdejot (Syskontra)
Hosh (Sen-c Rollers)
Corban (Equinox Project)
Pigment (Equinox Project)

O tym, że Lublin jest stolicą polskiego reggae wiadomo nie od dzisiaj. Tu powstał pierwszy SOUND SYSTEM w Polsce - LSM. To lubelska scena może poszczycić się wielką liczbą dj, selektorów i osób tworzących tą muzykę. I wreszcie to tu od ponad 4 lat istnieje LUBELSKIE FORUM REGGAE. Forum - jedyne takie w Polsce, które zrzesza już prawie 1200 użytkowników, którzy napisali prawie 30000 postów!

Jedyne miejsce, na którym ludzie tworzący i kolportujący pozytywne brzmienia spotykają się bezpośrednio z ich odbiorcami. Jedyne miejsce gdzie ludzie szerzący alternatywną kulturę z lubelskiej sceny muzycznej zamieszczają swoje produkcje. Lubelskie Forum Reggae to miejsce, gdzie ludzi z forum oprócz wspólnej pasji muzycznej łączy przyjaźń i braterstwo.
Forum innymi słowy to wielka grupa przyjaciół!!

3 października 2008 odbędzie się impreza z okazji 4 URODZIN FORUM w klubokawiarni ARCHIWUM. 2 lata temu na urodzinowej bibie przewinęły się tłumy osób tworząc niesamowity klimat. Tym razem organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek. 2 sceny (REGGAE i DRUM’N’BASS) - na których wystąpi ponad 20 osób - będą jednocześnie tętnić muzycznym życiem, dostarczając niezapomnianych wrażeń i wprowadzając wszystkich w stan korzennej ekstazy.