Data wydarzenia: 17-10-2008

W Piątek - 17 października, ALFA Club w Tarnowie zaprasza na wielkie, muzyczne wydarzenie!

Główną gwiazdą tej nocy będzie jeden z najlepszych hiszpańskich DJ-ów, rezydent słynnego klubu "Space" na Ibizie - Tino Morgado !!!

Cały line-up przedstawia się następująco:

Tino Morgado (Ibiza/Hiszpania)

Urodził się w hiszpańskiej Sewilli. Muzyką pasjonował się od zawsze, a gdy skończył 18 lat zaczął grac w jednym z największych klubów w Maladze - „Passion”. Jego styl muzyczny, to funky house i electro, ale potrafi zagrać muzykę rodem ze swoich rodzinnych stron – Latino house. Zaraz po skończeniu College'u ruszył na podbój najsłynniejszych klubów Londynu. Na początek grał w artystycznej części brytyjskiej stolicy, Brick Lane. Dzięki nowym kontaktom, Jego następnym krokiem były występy w jednym z największych klubów Londynu, „Fabric”. Później przeniósł się w stronę słynnej dzielnicy Soho i rozpoczął grę w klubach „Amber” i „Alfabet”.  W przerwach wyjeżdżał na Ibize, gdzie grał m.in. w popularnym El Divino.  Obecnie spełniło się Jego marzenie i został rezydentem jednego z najbardziej znanych klubów na świecie - klubu "Space" na Ibizie!          

CybeR (PromoAgency/Kraków)

 

Założyciel PromoAgency, DJ i Promotor. Organizator wielu udanych eventów i projektów muzycznych, na które zapraszał najlepszych polskich oraz zagranicznych DJ-ów. Grał już m.in z takimi gwiazdami, jak: Pete Tong, Tom Novy czy Dr Motte. Regularnie grywa w największych krakowskich i polskich klubach. Cień, Prozak, Enso, Midgard, Frantic, Czekolada czy M7, to tylko niektóre z długiej listy miejsc, w których bywa.
Gra głównie muzykę house, szczególnie z elementami electro i  vocal, ale nie ogranicza się tylko do jednego gatunku. Potrafi nawiązać doskonały kontakt z publiką. Z setek eventów, które zorganizował warto wyróżnić takie cykle imprez jak House Sensation, House Fever, Exclusive, Dirty Sounds. Obecnie jest rezydentem klubu Enso w Krakowie.

Tom Divine (PromoAgency/Kraków)

DJ i promotor również związany z krakowską PromoAgency. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się klubami, zarówno w Krakowie, jak i w całej Polsce. Nie są mu obce największe agencje bookingowe, jak np. Punx, Dancefield czy Sentence (Polska). W Jego setach dominuje szeroko pojęta muzyka house (poczynając od vocalu, przez funkowe brzmienia idąc, kończąc na electro), dostosowana nie tylko do klimatu konkretnego klubu/lokalu, ale i również, a nawet przede wszystkim, bawiących się gości. Obecnie związany jest z krakowskim klubem ENSO, który to znajduje się w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o klubową mapę tego miasta.

Zagrają także rezydenci klubu: Double B oraz Sparco.

Wstęp: 8 zł

Rezerwacje loży: 515-262-674

Info: www.alfaclub24.pl

Patronat: portal Idance.pl !