Data wydarzenia: 10-11-2008

Agencja MSM Events oraz klub Ekwador mają przyjemność poinformować wszystkich fanów muzyki klubowej, że dnia 10.11.2008 odbędzie się pierwsza klubowa edycja Dancetination.

Dancetination jest imprezą cykliczną pod znakiem tańca. „We R born 2 dance” -oto hasło, które przyświeca wszystkim, którzy pojawią się w klubie Ekwador. Ideą było stworzenie eventu, który w płynny sposób połączy muzykę house i trance na jednej scenie, docierając tym samym do szerszego grona odbiorców.

Do tej pory odbyły się dwie edycje halowe, jednak w tym roku, ze względu na bardzo napięty kalendarz imprez (Sensation, Godskitchen Urban Wave, Armin Only, I Love New Year) agencja MSM Events postanowiła na razie przenieść Dancetination do bardziej kameralnego miejsca. MSM informuje, że pomimo tylu przedsięwzięć, w które agencja jest zaangażowana, nie chce rezygnować z tak fajnej i tanecznej imprezy, jaką jest Dancetination.
Oczywiście nie zabraknie czołówki DJ’ów, już teraz możemy zdradzić, że wystąpią Sean Tyas , Simon Patterson , Super8 & Tab oraz Marcus Schossow !!!Z polskich artystów będziemy mieli okazję podziwiać Insane, który jest rezydentem Ekwadoru, Charlie , Night oraz Quiz .Tegoroczne Dancetination odbędzie się w klubie Ekwador w Manieczkach koło Poznania.Bilety dostępne będą w bileterii FTB.pl oraz przed imprezą w kasach klubu.Już dziś zapraszamy wszystkich na wspaniałą imprezę taneczną.

 

dancetination.jpg

 

Rezerwacje loży: 0 516 39 29 39 od 3 Listopada - Poniedziałek od godz 12:00

www.ekwador.com.pl
Start: 21:00
End: 6.00
Bilet: przedsprzedaż ftb.pl 25 zł

W dniu imprezy:??

Więcej na:
www.ftb.pl
www.fotka.pl/imprezy