Data wydarzenia: 24-10-2008

Nazwa imprezy: RENEGADE NIGHT
Data: 24.10.2008
Miejsce: Klubokawiarnia ARCHIWUM (Lublin, ul.akademicka4)
Start: 21:00
Wystąpią:
Cold Fusion [Renegade Hardware, Origin.FM, UK]
Beethoven [1000BPM, Puławy]
Corban [Equinox Project, Lublin]
Pigment [Equinox Project, Lublin]
Wstęp: 10zł
Opis:
Już dnia 24 października COLD FUSION wystąpi na żywo w lubelskim klubie ARCHIWUM przy ul. Akademickiej 4 (podziemia kina Bajka).
Supportować będzie go kolektyw psychedeliczno-drum'n'bassowy EQUINOX PROJECT, w którego składzie znajdują się dwaj lubelscy dj'e, organizatorzy jak i promotorzy - CORBAN i PIGMENT grający różnorodne podgatunki połamanych dźwięków, od głębokich, atmosferycznych brzmień, po cięższe i mroczne - dark side/technoid/breakcore.
Tym razem gościnnie wesprze ich również BEETHOVEN z puławskiego kolektywu 1000BPM.
Zapraszamy wszystkich zakochanych w połamanych dźwiękach, a także ciekawskich, którzy może dopiero rozpoczną swoją przygodę z owymi brzmieniami.Cold Fusion zaczął swoją przygodę z dj'ką w późnych latach 90.
W trakcie rozpoczynania podróży w świat połamanych dźwięków zwrócił uwagę na produkcje artystów takich jak Konflict, Ed Rush & Optical czy Bad Company dzięki którym zanurzył się w świat mroczniejszej strony drum & bass'u.

Kilka lat później zdobywając doświadczenie podczas grania w małych klubach i pubach w Londynie i południowo-wschodniej Anglii, zaczął grać w eterze. Kilku gości którzy pojawili się na audycji Y2K.FM szybko zauważyli Jego talent i w ich obecności wystąpił na żywo podczas premiery nowej londyńskiej stacji drum'n'bass'owej - ORIGIN.FM
W 2004 roku Cold Fusion zagrał na wielu imprezach w Londynie między innymi udzielając się dla wytwórni Trouble on Vinyl. Rok później w 2005r. nastąpił Jego debiut na łamach słynnej wytwórni Renegade Hardware w klubie The End. Od tego czasu występował regularnie na organizowanych przez nią wydarzeniach. Ciągła działalność z Renegade Hardware sprawiła, że regularnie występował razem z artystami takimi jak : DJ INK, Loxy, Vicious Circle, Manifest czy EBK podczas promujących wytwórnie audycjach radiowych Pyrotechnic.

Obecnie od 2008 roku Cold Fusion zawzięcie pracuje nad swoimi własnymi produkcjami w studio jednocześnie kontynuując granie jako DJ.

Zawsze możecie usłyszeć go na żywo w każdy wtorek w godzinach 20-22 w eterze ORIGIN 95.1 FM (www.origin951fm.com) lub w regularnych audycjach wytwórni Renegade Hardware w środy od 21 do 22 w radiu Pyrotechnic (www.pyroradio.com).