Data wydarzenia: 21-11-2008

BIG UP SELECTA !
Data: 21.11.2008

Miejsce: Klubokawiarnia ARCHIWUM (Lublin, ul.Akademicka 4)

Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Wystapią:

- Mad Majk(Singledread Sound System/Bauagan Mistrzów – Warszawa)

- Ceen(Sielesian Sound System – Ustroń)
- Chvaściu(Silesian Sound System – Ustroń)
- Rasta Sepomatik(Love Sen-C Music Sound System)
- BST Selecta
 
 

Kolejna balanga 21 listopada(Piątek), na której zagrają Rasta Sepomatik, BST oraz nasi fajni goście:

 
Silesian Sound System(Ustroń)

Silesian Sound to siedmioosobowy dynamicznie rozwijający się zespół tworzący muzykę reggae, inspirowaną takimi nurtami i gatunkami muzycznymi jak reggae roots, dancehall, ragga muffin,a nawet funk. Zespół od początku swojej działalności zagrał już ponad 180 koncertów, oraz może pochwalić się obecnością na różnych polskich i zagranicznych kompilacjach. Wizytówkami zespołu są utwory „Dancehall” oraz „Będzie dobrze”. Pierwszy jest singlem promującym składankę „Rap Style vol.2″, a teledysk do piosenki można obejrzeć we wszystkich liczących się stacjach muzycznych. Drugi znalazł się na jednym z największych oraz najważniejszych wydawnictw reggae rodzimego rynku muzycznego, jakim jest polsko-niemiecki projekt „Polski ogień”.

 
W Lublinie zagrają w składzie:
Ceen, Chvaściu oraz Fester
 

Oficjalna lubelska premiera płyty Silesian Sound - Moje Miejsce. Podczas imprezy będzie możliwość zakupienia jeszcze ciepłej płytki chłopaków z Ustronia!!!

 
 
 

Mad Majk(Singledread Sound System/Bauagan Mistrzów – Warszawa) Syn mazurskich jezior i lasów, urodzony 1982 roku w Wegorzewie. Pod koniec

2002 roku zalozyl z bratem Malikiem soundsystem SingleDread. Od tamtego czasu regularnie masuja ludzi basem i dobrym slowem w rytmach slonecznego reggae. Wspólpracowal z wieloma artystami Polskiej sceny, co jak twierdzi daje mu najwieksza inspiracje w tworzeniu muzyki. Na koncie ma niezliczona ilosc zagranych imprez. Odnajduje sie w wielu stylach nawijania. Od roku

2004 wspóltworzy projekt Bauagan Mistrzów grajacy tzw. "miedzystyl" (nazwa wymyslona przez Bauagan Mistrzów wiecej na www.bauagan.com i www.singledread.pl).