Data wydarzenia: 29-11-2008

MegaClub w Katowicach serdecznie zaprasza na występ Sister Bliss. Impreza odbędzie się 29 listopada.
To jedyny taki występ w Polsce.
Pierwsza Dama zespołu FAITHLESS wystąpi 29 listopada w Katowickim MegaClubie w ramach obchodów 15-lecia klubu promując swój nowy mix album NIGHTMOVES.

Sister Bliss to imię, które dla wielu wymaga krótkiego wyjaśnienia. Znana jest najbardziej jako pierwotny członek zespołu, który sprzedaje miliony plyt na calym swiecie – Faithless.
Ta Pierwsza Dama muzyki dance wydaje również mixtapy, pisze muzykę do filmów i seriali telewizyjnych, sztuk teatralnych a przede wszystkim jest DJ’em imprez na całym świecie.
Rozkoszna Siostra (Bliss - rozkosz, zwana również Blissy) przetarła szlaki dla wielu DJ płci pięknej, stając w szranki i często pokonując wielu mężczyzn w tym fachu.

2007 to ważny rok dla Faithless, ale udział Sister Bliss nieco przygasa, ponieważ Blissy poświęca znacznie więcej czasu i uwagi nowemu projektowi „Nightmoves” (Nocne ruchy). To poważna dawka Rozkosznych bitów w secie, który pojawi się na krążku Godlike&Electric.
13 lat w branży robi swoje, tak wiec Sister Bliss, u szczytu kariery i talentu, zaprasza do współpracy najważniejsze undergroundowe postacie, takie jak miedzy innymi Adam K. przy niemal już hymnach imprezowych, dzięki uprzejmości Underworld i Splittr.

Sister Bliss, trzymając rękę na pulsie, łączy słyszane już kawałki z nowymi utworami takich jak Pryda, znany również jako Eric ‘Call On Me’ Prydz, PNAU a także jej własny remix The Enamy’s „This Song” przy współpracy z założycielem Faithless, Rollo.
Na miksie Bliss składa hołd stylom, które zapoczątkowały jej zainteresowanie muzyka danceacid house synth lines oraz cieple, pełne duszy Detroit techno, utrzymując jednak całość jako świeże i ekscytujące brzmienie. Włączając w to housowe wokale perfekcyjnie połączone z ulubionymi przez Bliss, elektrycznymi dżwiękami.

Romans Bliss z muzyka house rozpoczął się w 1987 roku, a ona sama przez lata stała się inspiracja dla niezliczonej liczby kobiet DJ, by wstąpić w świat klubów rządzony ówcześnie przez testosteron.
Dzięki nagrodzie Mercury Music Prize, nominacjom BRIT, 6 albumom, z których 2 to numery 1 w UK oraz festiwalowym setom i niezliczonym koncertom, na które bilety zostały wysprzedane w mig – Sister Bliss udowodniła, ze robiąc cos dla siebie można, w wielkim stylu przyczynić się do powstania klubowej sceny, jaką znamy dziś.

Dziś zajęta pracą nad siódmym albumem studyjnym, przygotowując się do letnich imprez w całej Europie, wliczając w to ekskluzywny występ w Polsce.