Data wydarzenia: 29-11-2008

Gdzie: Klubokawiarnia Archiwum

Kiedy: 29.11.2008 / sobota

Nazwa imprezy: Camden Town with CLODAGH / Andrzejki

Wystąpią: 

Clodagh (myspace.com/djclodagh / UK )

Optymist (ecler pro team / antidotum)

Senso 

klimat: tech-house / techno

start: 21:00
wstęp: 10zł
 

Już w najbliższą Andrzejkową szaloną noc nie może Was zabraknąć w klubokawiarni Archiwum. Mamy dla Was specjalną niespodziankę. Na deskach Naszego klubu wystąpi jedna z najlepszych angielskich dj-ek  - CLODAGH  http://www.myspace.com/djclodagh .Kto pamięta jej występ w Świdnickim klubie ISKRA tego nie może zabraknąć tej nocy. Supportować ją będą Senso i Optymist. Na imprezie możecie spodziewać się dzwięków tech-house i techno. Serdecznie zapraszamy na impreze Camden Town with CLODAGH

 

Uważajcie na Dj Clodagh… w zaledwie 4 lata przeszła drogę od domowej dj’ki do suportowania jednego z najbardziej znanych na świecie Djów……Carl’a Cox’a!

Carl Cox osobiście zaprosił Clodagh aby występowała przed nim jako suport pod czas trasy po Francji w 2005 roku! Granie dla prawie 4000 ludzi na niesamowitych imprezach „Carl Cox & Friends” w Paryżu i Strasburgu. Od rozkręcania tłumów miedzy Sashą a Carlem na „Inox3 Electronic Music Festiwal”w Toulouse, do rozgrzewania gości przed występem Carla w znanym VIP-room’ie na Festiwalu Filmowym w Cannes. Clodagh jest w stanie zagrać w każdej chwili na każdego rodzaju imprezie gdyż jej styl jest urozmaicony: od elektro poprzez funky tech house do pumping techno.

Trasę rozpoczęła od występu 1 maja w jej rodzimej Irlandii, w klubie Redbox w Dublinie. Poprzedzało to 6 kolejnych występów we Francji. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym czegoś więcej zajrzyjcie na www.carlcox.com J Poza tym występowała też po numerze jeden wśród Djów , Tiesto, na „Autumn Electronic Festiwal” w Toulouse we wrześniu 2005.

Ta Irlandka osiągnęła bardzo dużo biorąc pod uwagę to, że zaczęła grać w 2001 roku, jednocześnie promując jej własny cykl imprez, „Spiritualised”, w Londynie. Wygrała też liczne zawody organizowane dla Djów:

*Cyberdog Hard Trance Dj Competition(2001)

*Trevor Rockcliffe’s Stomp Techno Competition(2004)

*The Ascension Awards House National Dj Comp (2004)(gdzie grała w klubie WMF w Berlinie)