Data wydarzenia: 31-12-2008

Tradycją polskiej sceny klubowej stały się już sylwestrowe imprezy w klubie Ekwador. Z roku na rok do Ekwadoru przybywa coraz więcej imprezowiczów, którzy pragną przeżyć szaloną, pełną niespodzianek i euforii noc sylwestrową. Już od kilku miesięcy dzwoni telefon klubowy z pytaniami o to, co tym razem przygotowano w Ekwadorze na Sylwestra. Z całą pewnością nie chcecie dłużej czekać i przekonać się jaką imprezę proponujemy Wam w tym roku ? Od lat spotkamy się tej szalonej nocy w Ekwadorze. Od lat też zachęcamy Was do zabawy w naszym kultowym klubie. W końcu tradycją stało się już, że 31 grudnia najlepsza publika w Polsce spotyka się w tym magicznym miejscu.Dla wszystkich tych, którzy ponownie decydują się spędzić tę noc właśnie z nami. A także dla wszystkich tych, którzy się jeszcze wahają przygotowaliśmy wiele niespodzianek na tę noc! Jedzenie? Jak zwykle mamy dla Was przygotowany szwedzki stół wliczony w cenę biletu, nie zabraknie szampana dla każdego.

Trzeba czegoś więcej? Chyba tylko wspaniałych wspomnień z sylwestra w Ekwadorze! Gwiazdą główną tego wieczoru będzie housowy dj oraz producent z Niemiec – Raul Rincon. Imprezę poprowadzi rezydent klubu Ekwador - Dj Insane,wraz z nim Quiz oraz goście specjalni. Już wkrótce podamy pełen Line up tej imprezy.

Pamiętajcie, że Ekwador ma lata doświadczenia w organizowaniu klubowego sylwestra! Chcesz eksperymentować? Proszę bardzo, ale pamiętaj, że u nas niczym nie ryzykujesz! A jeśli zdecydujecie się na imprezę w innym miejscu to cóż… życzymy Wam szampańskiego Sylwestra i pamiętajcie, że jeśli impreza okaże się niewypałem to w Ekwadorze powitamy Was z otwartymi rękami!!!

Line up :

Raul Rincon
Neevald
Radeck
Insane
Quiz 

 


Lokalizacja:
Klub Ekwador – Manieczki
Ul.Wybickiego
www.ekwador.com.pl

Loże  do zamówienia  telefonicznie
0 516 39 29 39
Od 24 Listopada

Cena biletu – 38zł – do zakupu na ftb.pl oraz w dniu imprezy w kasach klubu
Cena loży – 5 osobowe 100zł oraz 8-9-12 osobowe 150 zł – płatne na konto bankowe

Loże na tegorocznego Sylwestra można rezerwować od 24 Listopada – telefon czynny w godzinach 15:00-20:00

Wpłaty należy dokonywać na konto:
Karolina Bittner Rakowska
18 1560 0013 2367 0879 4095 0001
W tytule przelewu imię oraz nazwisko oraz numer loży np. Jan Kowalski „33”

Za wpłatą po uzgodnieniu telefonicznym klub Ekwador czeka 7 dni roboczych.Jeśli do tego czasu nie zostanie dokonana wpłata na wyżej wymienione konto loża trafia do dalszej odsprzedaży.