Data wydarzenia: 5-12-2008

Nazwa imprezy: Archiwum Bitu - Marika & dj.Bart
Data: 2008-12-05

Miejsce: Klubokawiarnia ARCHIWUM (Lublin, ul.Akademicka 4)

Start: 21:00
Wystąpią:
MARIKA - Lady MC, wokalistka, autorka tekstów i współkompozytorka. 

Entuzjastka bashmentowych imprez, charakterystycznych kobiecych głosów, piosenek powstających z niepohamowanej potrzeby i szczerych, autentycznych tekstów. Muzyka, którą tworzy to mieszanina wpływów nu-jazzu, funku, hip-hopu, d'n'bassu i reggae, z którym jest najbardziej kojarzona. Z formacją Breakbeat Propaganda, sound systemem Bass Medium i w różnorodnych kolaboracjach z zapraszającymi ją do współpracy dj’ami i selektorami gościła w większości liczących się klubów w Polsce. Poszukując nowych muzycznych doświadczeń, jako solistka zaangażowała się w zrealizowany w Gdyńskim Teatrze Muzycznym głośny hip-hopowy projekt teatralny '12 Ławek'.

Ma na koncie supportowanie gwiazd dużego formatu takich, jak: Macy Gray, Gentleman, Panjabi hit squad, liczne udziały w audycjach radiowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim ogromną liczbę niezwykle energetycznych koncertów. Gdy przejmuje mikrofon klub zamienia się w "Jamajki ambasadę". Pasja i entuzjazm artysty udziela się w tym przypadku również publiczności... 

 

dj.Bart - Znany w klubach niemalże całej Polski, jeden z najlepszych rodzimych Dj'ów hip-hopowych. Pomimo tego, że Bart nie ma zacięcia turntablistycznego to zasługuje na uwagę ze względu na zdolności budowania doskonałej atmosfery na imprezach. Nie ma w Polsce wielu Dj'ów, którzy tak potrafią grać. To co lubią i czego na co dzień słuchają, aby ludzie cały czas dobrze się bawili. DJ Bart działa od wielu lat wspólnie z DJem Feelx’em w ramach MadCrew. Współtworzył także legendarny skład hip-hopowy Kaliber 44. Na konto Barta zapisać też należy koncerty z AbraDabem w USA, występy w Londynie, Czechach i co tydzień kilka imprez Dj'skich w różnych polskich miastach i klubach. Między kolejnymi wyjazdami Bart powoli rozbudowuje swoje studio, w którym powstało już sześć jego mix tape’ów. Działalność Barta można również usłyszeć na płytach takich artystów jak Abradab, Tede, Nowator i wielu innych.

 
 
wsparcie lokalne Checkall Selecta & BST
 
 
 
Wstęp:

Przedsprzedaż biletów w cenie 10zł:
Sklep Monument - ul. Krakowskie Przedmieście 17
Klubokawiarnia Archiwum – ul. Akademicka 4
Bilety na bramce 15zł.