Data wydarzenia: 12-12-2008

Już 12 grudnia (piątek) w lubelskim klubie ARCHIWUM znajdującym się przy ul. Akademickiej 4 kolejna wybuchowa i energiczna dawka szalonych dźwięków! Tym razem swoje siły łączą dwie prężnie działające lubelskie ekipy - BREAK THE SYSTEM i EQUINOX PROJECT. Na piątkową imprezę przygotowali 2 SCENY muzyczne - DRUM'N'BASS/BREAKS oraz ACID TECHNO/HARD NRG, na których wystąpią również goście z poza granic naszego regionu.

            W obecnych czasach muzyka elektroniczna przechodzi wiele metamorfoz i stale się modyfikuje, dlatego też piątkowa impreza będzie swego rodzaju niespodzianką dla ciekawskich, ale także czymś idealnym dla starych "wyjadaczy", gdyż jak zostaliśmy poinformowani: Lublin powraca do korzeni techno! Kto pamięta cykl imprez organizowanych przez BTS pt.: "Wunderwaffe" dobrze wie o czym mowa. Lubelscy "techno-oprawcy" Vinkiel i Mole będą wspierani przez Rektala (Holera SS) i Sapera z Opola Lubelskiego. Jednak ich gościem specjalnym będzie WOOFER z Trójmiasta, który z pewnością pomoże w "reaktywacji" sceny oraz zafunduje obecnym dużą dawkę wrażeń w postaci żywego i dynamicznego seta ACID TECHNO/HARD NRG - być może to nie koniec atrakcji z Jego strony ;)

            Na scenie głównej pod opieką Corbana i Pigmenta z EQUINOX PROJECT rozbrzmiewać będą dźwięki z gatunku DRUM'N'BASS, BREAKBEAT oraz dobrze rozwijającego się obecnie na "połamanym rynku" TECHNOID'u, będącego połaczeniem powyższych gatunków z elementami techno. Panów wspierać będą reprezentanci znakomicie rozwijającego się rzeszowskiego kolektywu ARYTMIA - B-Art, Mourner oraz id_S, którzy z pewnością postarają się by nikt na parkiecie nie podpierał głośników ani się nie nudził!

Zapraszamy wszystkich lubiących zabawę przy zaprezentowanych gatunkach muzycznych, a także ciekawskich, którzy może dopiero rozpoczną swoją przygodę z owymi brzmieniami.