Data wydarzenia: 19-12-2008

BIG UP SELECTA !
 
Kiedy: 2008-12-19

Gdzie: ARCHIWUM (Lublin, ul. Akademicka 4)
Start: 21:00
Wjazd: 10 zł

 
 
 
Wystąpią:
Pablopavo(Warszawa)
Jam Vibez Sound System(Łódź)
BST Selecta 
 
 
 
 

Pablopavo(Warszawa) 
Urodził się w roku 1978 w mieście Warszawa. Od 15-ego roku życia zajmował się muzykowaniem - mniej lub bardziej poważnym. Grał na gitce i wydawał dźwięki paszczą. Z czasem jednak już coraz mniej na gitce. 
Działał w zespołach: Saduba, Magara i Sedativa. Obecnie obsługuje mikrofon w Ba-Lan sound system, Vavamuffin i Zjednoczenie sound system. 
Współpracował, tudzież nagrywał m.in. z następującym grupami i solistami: Sidney Polak, Maleo Reggae Rockers, Tisztelet sound system, Dj FeelX, Fu, Olsen, Hemp Gru, Habakuk, Paprika Korps, Duberman, Kadubra etc. 
Obecnie Pablopavo pracuje nad solowym albumem. 

 
 
 
 

Jam Vibez Sound System(Łódź) 
Reprezentanci Łodzi, dźwigają ogromne ilości czarnych płyt organizując większość imprez w swoim mieście spod znaku reggae-raggamuffin-dancehall. 

Historia powstania soundu sięga wakacji 2005 roku. W nieistniejącym już klubie Luka Awiom (selektor), po odejściu z poprzedniego składu, spotyka na jednej z imprez DJ Kleeba. Tak po kilku wspólnych imprezach rodzi się idea Jam Vibez. Następnie, po paru miesiącach i ponad 50 imprezach:), do załogi dołącza Janek - głos Jam Vibez, wokalista zespołu Soki Puszcza Truskawka, obdarzony darem niesamowitego freestylu. Tak grają do dziś prezentując na imprezach w całej Polsce szeroko pojęty nurt reggae - głównie raggamuffin i dancehall przełomu lat 80/90. 
W 2008 roku do Jam Vibez dołączyła deejayka Anjah. 
Konsekwentnie zdobywając swój własny styl i uznanie uczestniczyli w VI Ogólnopolskim Pojedynku Sound Systemów SOUND CLASH 2007 w Poznaniu, razem z Ras Bass, Tisztelet i Rainbow Hi-Fi. Obecnie Jam Vibez to najaktywniejszy łódzki skład(już ponad 100 imprez!), i co najważniejsze - czwórka przyjaciół, dla których reggae to nieodłączna część życia. 

Jam Vibez wystąpili obok: Burro Banton(JA), Lone Ranger(JA), Earl16(JA), Mad Professor(UK), Molara(UK), Zion Train(UK), G-Spot (Austria), Germaican Scout(Niemcy), Bass Runner Tribe (Niemcy), Impacto(Kuba), Soundbwoys Destiny(Niemcy), Bislet(Norwegia), Indios Bravos, Kaliber44 oraz większości polskich sound systemów. 

Na setach Jam Vibez nawijali Ras Luta, Reggaenerator, Deer, Bas Tajpan, Tom-Alla, Mikael, Grizzlee, Baloman, Junior Stress, Bob One, Madmike, Groove-HQ, Tetris, Earl Jacob, Jah Dollz, Dubska vocal trio ... 

http://www.jamvibez.net
 
http://www.myspace.com/jamvibezkillasound