Data wydarzenia: 17-1-2009

EQUINOX PROJECT PRESENTS:
17.01~HYPERACTIVE CONNECTIONS VOL.1MAIN STAGE (dnb/teknoid/breakcore) :

COOH (Position Chrome / PRSPCT Rec / OffKey / Freak / Obscene / HMSU - Bulgaria)
STRUCTURAL (Drombo / Tilt / Melting Pot / Future13 - Łódź)
GENOM (Red Mist / Covert Operations / Substance - Bełchatów)

AZBEST (Kombinat.FM / Soultropia - Pulawy)
CORBAN & PIGMENT (Equinox Project - Lublin)

2ND STAGE (dub/dubstep/breakz) :

MIZZU (Dubside - Poznań)
R33LC4SH (Redekonstrukcje - Lublin)
MIKRO (Shamanagurus - Lublin/UK)
HOSH (Sen-C Rollers - Lublin)
RASTA SEPOMATIK (Love Sen-c Music - Lublin)
ALGI & SPETZ (Spectrum Kru - PL/Cork)

WIZUALIZACJE NA 6 EKRANACH! :
VJ: AR2 (No Comment Records - Warszawa)

COOH


Ivan Sashev Shopov (COOH) zaczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 16 lat od gry na gitarze basowej z zespole hardcore-metal, a już w dwa lata później pochłonął go świat tworzenia muzyki elektronicznej.
Produkcją drum'n'bass'u zajmuje się od 6 lat, mając obecnie, w wieku 25 lat "na koncie" 15 wydawnictw winylowych oraz 8 cd.
Razem z Valery'm Sholevskim (OGONEK) w 2002 roku zaczęli intensywnie promować gatunek drum'n'bass w granicach Bulgarii, wysyłając "patriotyczne" podteksty do młodego pokolenia organizując wiele imprez w stolicy kraju, głównie w kolaboracji z grupą HMSU.
Z czasem wyrobił on swój własny oryginalny styl, finalnie kierując się z produkcją w stronę ciężkiego i mrocznego drum'n'bass'u.
Poprzez ciężką pracę, COOH zyskał zainteresowanie w całej Europie i na świecie oraz wydaje swój materiał obecnie dla szanowanych i dobrze znanych wytwórni dnb takich jak: Position Chrome, PRSPCT, Offkey, Obsessions, Obscene, Freak...
Jego energiczne produkcje często grane są przez liderów połamanej sceny takich jak: Raiden,The Panacea, Dylan, Limewax, Gain, Audio, BSE,Tech itch,Future Prophecies, Evol Intent , Counterstrike, Vengeanze , The Sect, Infiltrata, EBK...
Można było go usłyszeć już w wielu miejsach na świecie: Rosji, Francji, Belgii, Hiszpanii, Słowacji, Czechach, Polsce, Niemczech, Holandii czy Rumunii. Jego styl gry, jak i sposób komunikacji z publicznością zdecydowanie porywa ludźi na parkiecie.
Obecnie pracuje on między innymi nad lżejszymi projekatmi atmospheric dnb, a także dubstep, breakbeat, ale także....jazz! Zagrał już między innymi na dużych festiwalach jazz'owych w Bulgarii jako część projektu The Stoyan Yankuolov Quintete z jednym z najlepszych bulgarskich muzyków jazz'owych - Theodosiim Spassov'em. Poza zajmowaniem się muzyką studiuje on grafikę i zorganizował już kilka swoich wystaw cieszących się sporym zainteresowaniem (prace można zobaczyć na profilu myspace).


STRUCTURAL


biografia wkrótce.

GENOM


Genom to duet producentów otwartych na wszystkie style muzyczne, zajmujących się tworzeniem muzyki, głównie w kategoriach drum & bass. Ich styl to nieco szersze spojrzenie na lekko zgnuśniały ostatnimi czasy gatunek, a to dzięki czerpaniu z rozmaitych zaułków zdobyczy muzycznych wygrzebanych tu i ówdzie na przestrzeni lat. Swoje kawałki starają się
poprzeć cięższym, przestrzennym brzmieniem, zabarwionym odrobinką subtelnego indywidualizmu. Dzięki nieustannemu udoskonalaniu własnego warsztatu, ostatnie ich numery są coraz bardziej popularne, a przez to rozpoznawalne w całej Polsce i nie tylko, czego wynikiem są wydawnictwa dla rodzimego SUBSTANCE™ Recordings oraz zagranicznych Covert Operations i Red Mist Recordings.


AZBEST


Pierwszy kontakt z czarnymi plytami mial jako nastolatek, w nieistniejacym juz pulawskim klubie "Sitpchem", gdzie wraz z grupa przyjaciól, z którymi to po kilku latach zalozyl kolektyw Kombinat FM wspólorganizowal imprezy w stylistyce rap, disco i funky. Z biegiem lat poszerzyl swoje horyzonty o szeroko pojeta muzyke elektroniczna ze szczególna uwaga zwrócona w kierunku polamanych rytmów. Ta fascynacje doskonale oddaja jego sety, gdzie atmospheric drum'n'bass przeplatany jest mocniejszymi odmianami takimi jak: techstep i neurofunk. Nie zapomnial tez jak organizuje sie dobre imprezy, cyklicznie zapraszajac czolowych polskich dj's do pulawskiego klubu "Smok", równoczesnie sam bywa czestym gosciem w róznych zakatkach naszego kraju. Razem z Irritantem tworzy kolektyw Soultropia jak równiez label o tej samej nazwie.

CORBAN & PIGMENT


biografia wkrótce.


START: 21:00 STOP: ??? BILET: 15 PLN
klub ARCHIWUM
ul. Akademicka 4
Lublin