Data wydarzenia: 14-2-2009

Niewiele jest miejsc pełnych legend i mitów. Świat ma tylko kilka cudów. W Polsce inna rzeczywistość i lepszy wymiar rozrywki ma tylko jeden synonim: EKWADOR. Los próbował stłumić potęgę klubu, który kształtuje obyczaje, narzuca normy i wyznacza kierunek rozwoju ludziom, którzy wkroczyli w dorosłe życie. Od 10 lat pokolenie Ekwadoru wpływa na losy naszego kraju – za wrotami królestwa muzyki klubowej zaczynało swoją przygodę z elektroniczną muzyką wielu dzisiejszych biznesmenów, menadżerów, polityków, a nawet prezesów największych polskich korporacji. Dzisiaj – otwieramy się na nowe pokolenie ludzi młodych, ambitnych, którzy cenią sobie wyszukaną zabawę i dobre brzmienia. Dzisiaj wszystko co robimy – robimy dla Was!

Rok temu zamknęliśmy burzliwą dekadę istnienia Ekwadoru. Pogrążyliśmy w otchłani zapomnienia rezydentów wczorajszej nocy i z podniesionym czołem zainicjowaliśmy nowe projekty, dzięki którym Ekwador tak jak 10 lat temu, tak i teraz stanowi integralną część polskiej społeczności muzyki elektronicznej. Przeszłość nie istnieje. Otworzyliśmy oczy i umysły i dajemy Wam nową falę muzyki trance i house. Nowe brzmienia i nową, lepszą jakość jakiej jeszcze w klubie nie widzieliście! Rok temu zamknęliśmy rozdział katharsis klubu Ekwador. Tysiące klubowiczów z całej Polski i z Europy przyjechało na tę jedną noc do klubu by świętować 10 urodziny. Wspomnienia Blank & Jones do dnia dzisiejszego cudownie koją zmysły wszystkich tych, którzy tej nocy oddali się hipnozie wspaniałej zabawy.

Ale to już koniec! Rozdział oczyszczenia został zamknięty. Niczym wybuch supernowej, która daje życie nowym gatunkom, nowym światom i nowym istnieniom, wkraczamy w kolejną wielką misję – zapraszamy Was na XI urodziny klubu Ekwador – przed Wami magiczna i pełna emocji noc, która nada kierunek i cel kolejnym 9 latom Misji Ekwador. Misji, której każdy z Was może być częścią! Wojownicy nocy! Rycerze świtu! Samurajowie tańca! Smakosze trance’u! Oto długi szereg tych, którzy od 10 lat uczestniczą w naszej misji! Oto zew ich, byśmy wszyscy razem stanęli u ich szeregu! Byś i Ty do nas dołączył! To Cosmic Gate, aka DJ Bossi and Nic Chagall,będą gwiazdami głównymi tego niesamowitego wieczoru 14 lutego 2009 w dzień zakochanych.W tym roku uklasyfikowali się na 62 miejscu TOP 100 DJ Mag – najlepszej światowej liście dji.


Cosmic Gate należą do najbardziej cenionych niemieckich DJ’i oraz producentów na światowym rynku muzyki klubowej. Ich produkcje, sięgnęły samych szczytów na światowych listach i wciąż królują na parkietach wielu klubów od Ameryki do Australii, od Anglii do Południowej Afryki. Stali się jednymi z najbardziej pożądanych DJ'i na świecie. Swoje sety prezentowali w najznakomitszych klubach naszego globu, takich jak Velfrane w Tokio, The Glow w Waszyngtonie, The Matrix w Nimwegen czy Passion Coalville, wystąpili również na festiwalach m.in Nature One, Mysterland i Trance Energy.Panowie spędzili sporo czasu w studiu, pracując nad materiałem na czwarty już album „Sign Of The Times”. Jakie są efekty będziemy mogli przekonać się już w lutym, kiedy to zostanie wydany pierwszy singiel promujący nowy album, zatytułowany Not Enough Time, a wzbogacony słodkim wokalem w wykonaniu Emmy Hewitts. Fani duetu mogli go już zresztą usłyszeć, gdyż nieoficjalnie nagranie pojawia się już w setach zarówno kosmitów jak i innych, uprzywilejowanych artystów. Jak komentują sami autorzy – przygotujcie się na coś nowego.

Wraz z nimi jeden z czołowych polskich DJ'ów, znan jest dobrze z takich imprez jak ADM czy Afterparty na Sunrise with Ekwador - Dj Miqro. Pewnie niektórym z Was wybrzmiewają jeszcze dźwięki muzyki, którą mieliście okazję usłyszeć podczas tegorocznego Sunrise – twórcy tegorocznego hymnu Free On Stage zagoszczą w klubie Ekwador. Kolejnym gościem specjalnym tego wieczoru będzie Adam Nickey – znany z remixów Above&Beyond,ATB.Jego produkcje grywa sam Armin Van Buuren. Adam Nickey to producent, remixer i DJ w jednej osobie. Nie zabraknie, także postaci od samego początku związanej z klubem Ekwador – dja Matysa.Obok tak znanych postaci doskonale wam znany, przedstawiciel warszawskiej sceny klubowej, uczestnik SWE 2003 oraz ADM 2004 – DJ Matush.Całość imprezy poprowadzą rezydencji klubu –Quiz oraz Insane.Wspaniałą niespodzianką będzie wizyta w naszym klubie,ostatnio bardzo znanej i popularnej stacji telewizyjnej Patio TV,która przygotuje relację z tej imprezy.Formacja dj`ska BassReFlex, będzie rozkręcać imprezę w każdy weekend zaczynając w piątek wieczorem – Patio TV -kanał znajduje się w ofercie sieci kablowych i platform satelitarnych. Już 14 lutego będzie można ich usłyszeć na żywo w Ekwadorze.

Lasery, wizualizacje wspaniałe efekty świetlne i dźwiękowe, przygotowujemy bardzo starannie, by kolejne urodziny zostały przez Was zapamiętane jako jedna z najlepszych imprez w Naszym klubie. Całość imprezy zostanie utrwalona przez firmę Dark Vision, gdzie po miesiącu ciężkiej pracy trafi do Waszych rąk kolejny film, tym razem z XI urodzin klubu Ekwador. Podczas tej imprezy otwarte będą trzy sale (trance,house,bilard).Rozdamy także płyty z setami z ostatnich imprez w klubie.

Już dziś zapraszamy wszystkich na świętowanie wraz z nami 11-stych już urodzin klubu Ekwador.Tak oto przedstawia się oficjalny Line up tej imprezy:LINE UP:


Lokalizacja:
Klub Ekwador Manieczki
Ul.Wybickiego

Bilet:
29zł

Rezerwacje loży:
0516 39 29 39
Od 2 lutego„czekamy na nową produkcje – tym razem z XI Urodzin – 14 Luty – klub Ekwador”
http://www.vimeo.com/1521321