Data wydarzenia: 21-2-2009

Już 21 lutego zapraszam tych wszystkich , którzy pragną w dobrym stylu zakończyć karnawał 2009! Dwie sceny - jeden bilet, dwa muzyczne klimaty, to wszystko i jeszcze więcej co czeka Was na zamku w Świdwinie od 20.00

 

Wystąpia: gwiazda wieczoru prosto z programu Mam Talent finalista i mistrz polski beatboxerów Blady Kris. Prawie 2 godzinny występ gościa sprawi, że doznacie zupełnie innego odniesienia jeśli chodzi o rodzaj basu. Od bitu po dźwięk przy akompaniamęcie dja i swoim własnym w tak dobrym stylu będzie składał melodie, które przy 15000 tyś. watt muzyki poruszą mury tego historycznego zamku.

 
Na deser zagrają tacy dje jak:

Twórca słynnej kołobrzeskiej melodii (hymn afterparty 2008)sunday morning-sunrise afterparty - Dj Maiqel(Szczecin) człowiek ,który wie co zagrać by ciało uniosło się w niesamowitej ekstazie. Imprezy i radio to jego pasja od dłuższego czasu razem z Miqro prowadzi audycje w radiu Ice Fm gdzie to właśnie radio obejmie patronat nad tą imprezką.

 

Kolejny z dji jaki wystąpi na głownej scenie będzie młody rozwijający się w szybkim tempie i bardzo utalentowany Dj Tito. Jego warjacje muzyczne i kombinacje dźwięków doprowadzą was do głośnego wołania:

jeszcze jeszcze!!!
 

Przy konsoli również nie zabraknie mojej skromnej osóbki (Dj Marvi) jako organizatora i rezydenta tej imprezy. Postaram się by każda kropla potu zamieniła się w kolejną i aby po wyjściu z dyskoteki w waszej pamięci utkwiły jak najlepsze momenty tej nocy.

 

Ale to jeszcze nie koniec, ponieważ nie każdy lubi styl muzyki house i elektro postanowiłem po rozmowie z właścicielami pubu Brok i stworzyć tam właśnie drugą scenę z muzyką rnb oraz dance. Na potrzeby tej nocy konsola dja będzie wystawiona koło baru w którym oczywiście będziecie gasić swoje pragnienia. Do orzeźwienia i odpoczynku w nieco innym klimacie muzycznym pomogą wam:

 

Prowadzący w nieistniejącym już niestety radio północ audycje związaną tylko z muzyką czarną Dj Kristo(koszalin) Tylko dla Was i tylko tej nocy zagra z czarnych vinylowych płyt. Od czasów przeszłych do teraźniejszych w dobrym wydaniu wszystko co poznaliście i znacie.

 

Jeśli chodzi o dance to oczywiście znany świdwińskiej młodzieży Dj Tedee. Potęga oświetlenia potęga nagłośnienia i efektów wizualizacji sprawią że zapadniecie w niesamowite zjawisko euforii.

 

Bilety do nabycia od 1 lutego w pizzeri La Gondola w cenie 20 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników portalu Swdn.pl bilety w cenie 17zł.

 

Więcej informacji na mojej stronie www.djmarvi.pl Nie przegapcie takiej imprezy! Naprawde warto !!!