Data wydarzenia: 7-3-2009

7.03.2009 Trance Revolution - Dzień Kobiet w klubie Ekwador - Stoneface & Terminal

Jest taka noc w marcu, która rozpieszcza nasze zmysły! Człowiek czuje się spełniony i rozluźniony. Ale nim poczujecie się bezbronni i oddani woli relaksu i odpoczynku klub Ekwador przedstawia nokautującą imprezę, która od lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń klubowej ramówki Ekwadoru - dość bzdur! Koniec żartów! Zaczynamy Dzień Kobiet i witamy wiosnę w gorących trance'owych rytmach! Zauroczeni i wkręceni bez reszty w spiralę trance, house i progressive prezentujemy muzyczny event w klubie Ekwador który będziecie wspominać do końca roku!


Pożądanie, marzenia i pragnienia będą symbolem tegorocznej edycji imprezy, a klub będzie stymulował zmysły klubowiczów zarówno tranceowymi brzmieniami, jak i pobudzał pełnymi erotyzmu występami, które porwą nie tylko wzrok, ale i serca zarówno klubowiczów jak i klubowiczek. Erotycznie i zarówno progresywnie, a także upliftingowo i z gigantyczną dawką pozytywnych wibracji!


Pełne zmysłów i namiętności tańce seksownych i ponętnych kobiet z formacji Bad Girls rozgrzeją do czerwoności klubowiczów, którzy tej nocy będą bawili się w Ekwadorze. Ale to nie znaczy, że klub zapomniał o kobietach - święto pań zawsze było hucznie obchodzone w Ekwadorze! Zeszłorocznym euforiom, marzeniom i emocjom nie było końca gdy wówczas mężczyźni z formacji Bad Boys doprowadzali panie do wrzasków i pisków pełnych pożądania! W tym roku parkiet znów będzie w ich władaniu i w czasie gdy mężczyźni podziwiać będą wdzięki Bad Girls, kobiety będą podążać wzrokiem za Bad Boys! Zmysły. Impulsy. Emocje. Marzenie. Pragnienie. Pożądanie. Obrazy. Kobiety. To dla Was.

Od lat dajemy Wam to wszystko podczas tych wszystkich wyjątkowych i specjalnych nocy w ekwadorze. Twórcy muzycznych obrazów i melodyjnych hitów ostatnich dwóch lat wystąpią tej specjalnej nocy. Stoneface & Terminal przygotowali muzyczne wydarzenie jakiego w Polsce nie było! Od czasu premiery ich ostatniego singla Pictures, który przez miesiące nie schodził z tracklist najważniejszych DJ tego globu, minęło już trochę czasu, ale duet pracuje nad nowymi produkcjami i remiksami które zostaną zagrane specjalnie dla miłośników wyszukanego trancu!

Teraz w klubie Ekwador Stoneface & Terminal wystąpią by rozgrzać do czerwoności parkiet i zahipnotyzować muzycznymi bitami wszystkich swoich fanów. Będzie trance, będzie uplifting, będzie progressive. Każdy miłośnik muzyki klubowej będzie spełniony setem, który na tę noc duet przygotowuje specjalnie z myślą o klubowiczkach. Ta noc dedykowana jest paniom, a klub Ekwador gorąco zaprasza wszystkie miłośniczki clubbingu, które tej nocy posmakują dobrego, energetycznego i pełnego finezji trance'u!LINE UP:

STONEFACE & TERMINAL
@lex
Sebastain Sand
Cubase & Cammil
Charlie
Radeck
Quiz
Insane

Bilet – 20zł
Start imprezy - godz. 21.00
Koniec imprezy - godz. 05.30
Miejsce Imprezy - klub Ekwador
Manieczki - Ul.Wybickiego
Rezerwacje loży od 2 Marca – tel 516 39 29 39

Więcej info:
www.ekwador.com.pl
www.badgirls.pl
www.badboys.pl