Data wydarzenia: 20-6-2009

Już 20 czerwca 2009 na stadionie w Bielawie wystartuje innowacyjny projekt muzyczny Sudety Sound. W tym roku poraz pierwszy pojawią się doskonale znane gwiazdy muzyki klubowej polskiego oraz niemieckiego trance flooru. Pragniemy również dać szansę młodej kadrze dji, którzy będą mieli swoje 5 minut,w czasie trwania imprezy. Doskonała oprawa muzyczna, techniczna oraz klimat otaczających nas gór i górskie powietrze powoduje, że ta noc pozostanie wszystkim klubowiczom na długo w pamięci. Sudety Sound rozpoczyna wakacyjny sezon eventowy w Polsce. Sudety Sound - muzyka prosto z roztańczonych gór. I czego tu chcieć więcej?

Line up
General artists


Local Promo Squad


Ruszyła maszyna już nic jej nie powstrzyma. Od 2 marca 2009 startują pierwsze pule biletowe na Ticket Pro. Bilety w cenie 25 zł do nabycia na stronie www.ticketpro.pl oraz w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie. Bądź pierwszy! www.ticketpro.pl

 
Dojazd

Dzięki wyjątkowej lokalizacji Sudety Sound nabiera swojego wyjątkowego znaczenia. Impreza rozpocznie się 20 czerwca 2009 na starym stadionie "Bielawianki" w Bielawie (woj. dolnośląskie). Bielawa położona jest ok 60 km od Wrocławia, u podnóża Sudetów. Proponowany jest dojazd do Wrocławia a następnie PKS do Bielawy, który kursuje mniej więcej co 60 minut. Można również odjechać pociągiem do miejscowości Dzierżoniów po czym autobusem miejskim do Bielawy. W razie problemów z transportem prosimy o kontakt na adres mailowy wtedy z pewnością udzielimy niezbędnych wskazówek jak do nas dojechać. Poniżej mapki przedstawiające miejsce imprezy

 

 Ruszyła pierwsza pula biletowa.

Pierwsi szczęśliwcy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 25 zł. Ilość pierwszej promocyjnej puli biletowej jest ograniczona, nie pozwól więc by ktoś był szybszy od ciebie. Pamiętaj, że zamawiając bilety przez internet oszczędzasz czas i stanie w kolejce do kasy biletowej w dniu imprezy!
Bilety dostępne na www.ticketpro.pl oraz na www.sudetysound.pl w dziale bilety.
 Są już bilety w Gminnym Centrum Informacji Turystycznej w Bielawie, gdzie przy zakupie biletów dostajesz mega naklejkę Sudety Sound  gratis !
W dniu imprezy cena biletów będzie wyższa, dlatego polecamy zakup drogą internetową. Zakupując bilet akceptujesz regulamin imprezy. Przypominamy, że impreza jest dla osób pełnoletnich. Ilość biletów jest ograniczona.

Nowi artyści na Sudety Sound !
RAFFDEE (Berlin) (general artists)
Wyciągamy kolejnego asa z rękawa na Sudety Sound. Proszę Państwa przywitajmy kolejnego artystę ze składu General Artists - Raffdee. Raffdee oraz Raff swój debiut rozpoczął w muzyce elektronicznej w 1999 i wydaje dla wytworni ZEXXRECORD.DE Niemcy juz pierwsze wydanie singla spod jego reki zostało gorąco przyjęte w niemieckich klubach i na pewno nie raz wszystkich zaskoczy swoim talentem muzycznym. Jego brzmienia są bardzo skomplikowane i można zaliczyć je do wielu gatunków muzyki tanecznej.
Tlen (promo local squad)
Młody, ambitny osobnik. Pomimo młodego wieku wie co w muzyce najlepsze. Ciągle poszukuje nowych klimatów muzycznych, by móc stać się innym niż wszyscy. Pracuje w radiu, gra w klubach, obsługuje sprzęt wizualny i jeszcze znajduje czas na naukę. Przed wami - DJ Tlen. Mateusz dołączy do Local Promo Squadu imprezy.
Lopez (local promo squad)
Sudety Sound z dnia na dzień rośnie w siłę. W dniu dzisiejszym dołączył do naszego składu kolejny artysta, który zagra w ramach Promo Local Squadu - DJ Lopez.Grający każda odmianę trance, jak sam zapowiada rozgrzeje was do czerwoności. Zdradzimy również małą ciekawostkę, że to właśnie ten dj otworzy tą wielkie wydarzenie jakim będzie Sudety Sound.
Ferris
Pasjonat muzyki elektronicznej ceniący energetyczne, porywające rytmy. Z wielkim zapałem powiększa swoje płytowe zbiory od ponad 10 lat, co wyklarowało jego styl i zmobilizowało do własnych produkcji. W swoich muzycznych poczynaniach wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, m.in. program Ableton oraz system Final Scratch. Ze swojej strony zapowiada wszystkim uczestnikom Sudety Sound potężną dawkę pozytywnych beatów. Ferris zagra w ramach Promo Local Squad.Na początku mają przedstawimy wam ostatniego artystę, który zagra na Sudety Sound. Będzie to dj ze składu głównego imprezy!