Data wydarzenia: 13-3-2009

Data: 13.03, Piątek: 
Impreza: SUPOREX
Dj`s: The Suporex
Start: 21.00
Wstęp: 10pln

THE SUPOREX
łan mor tajm
IV edyszyn
piatek 13-go marca 2009
Remiza CZEKOLADA

Nasi Kochani !
Po otrzymaniu od was całego mnóstwa listów, maili, pocztówek, zostawianym na gg wiadomościach, telefonach, gołebiach, nachodzenia nas w domu i zakładach pracy ..... postanowiliśmy dla Was powrócić z Wenezueli, Karakas, Cyprów, Bahamów oraz Klapkowic Mniejszych i zagrać dla Was KONCERT !!!!
Tak ! To nie Żart ! Będziemy dla Was koncertować 13 MARCA 2009 w PIĄTEK w Remizie CZEKOLADA w Lublinie. Z Naszych podróży poza suvenirami przywieźliśmy dla Was dużo nowych przebojów ale też nie zabraknie starych kawałków ala Papa Dance, Franek kimono, Top One etc. Oczywiście ne musimy przypominac Wam o OBOWIĄZKOWYM przebraniu w ten jedyny w roku dzień - dzień koncertu GRUPY SUPOREX, a więc przed koncertem szybka kontrola zasobów ubraniowych szafy /przeszukanie/, wybranie najlepszej kreacji /dresik z paseczkami dziwne kreacje z lat 20-tych etc. etc./ najbardziej odjechana oznacza najlepsza :) - jesli nic nie znajdziesz możesz nabyc fajny rasowy ciuch przed imprezą w naszym butiku z ubraniami od najlpeszych projektantów "made in skąś".
Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla Was różne atrakcje miedzy innymi : krótki lajf akt grupy Suporex, konkursiory z nagrodami, duzo dobrej muzyki z ery disco relaxu oraz niezapomnianych lat 90, o humorek na imprezie zadba ambrozja z Sandomierza o smaku jabłuszka z różnymi domieszkami ;).
Jednym zdaniem THE SUPOREX łan mor tajm powraca i zrobimy niezłe zamieszanie w tym sennym miasteczku :).
Bądźcie z nami do ostatniego "jabłuszka" i o jeden łyk dłużej ;)

THE SUPOREX
IV edyszyn
piatek 13-go marca 2009
Remiza CZEKOLADA

Przybywajta ;) ....

*Osoby bez inwencji twórczej co do przebrań zapraszamy do sklepu BOOMPARTY.PL w galerii OLIMP /al. Spółdzielczości Pracy/ lub do Sklepu - Szafa ciuszków, ul. Lubartowska 77. HASŁO : SUPOREX

Zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=OqcQF3Jc8jk