Data wydarzenia: 20-3-2009

Data: 13.03, Piątek:

Impreza: Sweet Vibes - Lucky Friday

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta/SuperstarS), Yupik (CF SuperstarS)

Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 
 

Już w najbliższy piątek (13.03) mega impreza w Klubie Czekolada. Sweet Vibes - Lucky Friday. Najlepszą selekcję hitów z gatunku R'n'B, Hip-hop, Dancehall, Raggamuffin zaprezentuje lubelska ekipa Czarna Fiesta Superstars czyli DJ Holy Honza oraz MC Yupik.
Tego dnia przygotowaliśmy także dla Was MEGA PROMOCJĘ: DARMOWA WÓDKA DLA WSZYSTKICH OD 23:30 DO 24:00. Pijesz ile chcesz! Przyjdź i sprawdź - Lucky Friday.

 
 
 
 

Data: 19.03, Czwartek

Impreza: Hot Czoklat

Dj`s: East West Rockers - koncert

Start: 21.00

Wstęp: 12pln – przedsprzedaż ; 15 pln - w dniu imprezy

 

Zespół EastWest Rockers powstał w 2004 roku. Jego członkowie świetnie radzą sobie z promowaniem jamajskiej muzyki w naszym kraju. Ich debiutancki album „Ciężkie czasy” ukazał się pod koniec 2006 roku dzięki wytwórni Karrot Kommando.

W projekt zaangażowani byli zarówno polscy producenci, jak i goście z zagranicy – m.in. Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, Big Family czy House of Riddim. Produkcja i mix całości to dzieło Pioneara i duetu JuniorBwoy - czyli Jahcoba Jr. i Olo Bwoy - perkusisty i klawiszowca Vavamuffin. JuniorBwoy są też autorami połowy riddimów z płyty.

Czasami na koncertach grupie towarzyszą muzycy Vavamuffin występujący jako riddim band Ruff Radics

Największe hity zespołu to
Dotknąć Cię
 
Kochaj Swoje Życie
 
Dokąd Tak Biegniesz
 
Łap Oddech
 
 
 

Data: 20.03, Piątek:  

Impreza: Back to disco
Dj`s: Primo Milla (houseEssence/czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

Nowy projekt muzyczny przygotowany przez naszego rezydenta. Primo Milla w ten szczególny wieczów pokaże Wam najbardziej ciekawy mix hitów disco, latino, funky, house oraz przebojów lat '80. Przyjdź i przeżyj noc upojnej zabawy.

 

Dla przebranych w stroje z epoki disco niespodzianka przy barze!!!

Tej nocy barmani polecają specjalnego drinka: Disco