Data wydarzenia: 21-3-2009

Data: 18.03, Środa:

 

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00

Wstęp: 5pln, Ladies free

 

W kolejną środę impreza, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night - Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00. Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.
O klimat w rytmach r'n'b i house na tej wyjątkowo kobiecej imprezie zadbają: Dj Holy Honza i Smile M.D.


ZAPRASZAMY WSZYSTKIE LADIES!

Panowie wiecie ile Ladies jest na takiej imprezie??

 
 
 
Data: 19.03, Czwartek:

Impreza: Czekolada Studencka - PRZEŁAMANIE POSTU! 1 bilet = dwa lokale (Hollywood Cafe & Czekolada) 

Dj`s:

Czekolada: Looka
Hollywood Cafe: dj Dave

 

Start: 21.00

Wstęp: 10 zł,

5 zł w przedsprzadaży ( samorządy KUL i Politechniki)
1 bilet = 2 lokale

 
 
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na wielkie przełamanie postu w Hollywood Cafe & Klubie Czekolada
W ten jeden dzień postu, zabawa jest jak najbardziej wskazana. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla Was 2 łączone imprezy. W Czekoladzie będziecie mogli szaleć przy muzyce lat ‘80 ‘90, r'n'b i funky, rozkoszując się darmową wódka na barach od 22.30 do 23.00, natomiast w Hollywood Cafe damy Wam możliwość wspaniałej zabawy i wykazania się podczas imprezy Karaoke, którą poprowadzi znany z Archiwum i Johnny's Pub - dj Dave.

Nie może Was zabraknąć tego dnia!

PROMOCJA: PIJESZ ILE CHCESZ, przyjdź i sprawdź ekstra promocję w Klubie Czekolada. Od godziny 22:30 do 23:00 „mooorze” darmowej wódki do wylania dla każdego na barze. Odwiedź nas i weź udział w wielkiej integracji lubelskich studentów rozkoszując się darmową wódką.

 
 
 
 
Data: 20.03, Piątek:  
Impreza: CZERWONY DYWAN PRESENTS: DUDSON
Dj`s: Dudson (48agency.pl), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

 

W ten piątek rozpoczynamy nowy cykl w klubie Czekolada - "CZERWONY DYWAN PRESENTS". Raz w miesiącu będziecie mogli posłuchać i pobawić się przy muzyce dj'ów z najlepszych klubów w Polsce. Serwować będą najnowsze muzyczne trendy, które grane są w innych miastach Polski. Na początek naszego cyklu imprez zaprosiliśmy jednego z najbardziej lubianych i cenionych dj'ów stolicy - Dudson'a.( www.djdudson.com)

Dudson's Bio : Występuje od roku 2002. Swoje pierwsze kroki stawiał w warszawskim undergroundowym klubie Apartament no.1. Rok później wziął udział w konkursie młodych Dj'ow organizowanym w najsławniejszym warszawskim klubie Piekarnia, podczas którego zajął trzecie miejsce. Przez ostatnie dwa lata Dudson grał niemal we wszystkich stołecznych klubach u boku najznamienitszych dj'ow. Jego styl bazuje na melodyjnym i zarazem energetycznym funk'u.
Jest też współautorem prestiżowego cyklu imprez Kissdagroove, podczas których można było usłyszeć takie sławy jak Dan Rubell, Jack & Daniels, Soul Avengerz, Studio B czy Pete Doyle. Obecnie jest rezydentem dwóch znakomitych klubów w Warszawie - The Cinnamon oraz Space, w których gra u boku najlepszych dj'ów Europy i Świata.

Wspomoże go gospodarz cyklu - Smile M.D.

PROMOCJA: PIJESZ ILE CHCESZ, przyjdź i sprawdź ekstra promocję w Klubie Czekolada. Od godziny 22:30 do 23:00 „mooorze” darmowej wódki do wylania dla każdego na barze. Odwiedź nas i weź udział w wielkiej integracji lubelskich studentów rozkoszując się darmową wódką.

Serdecznie zapraszamy

 
 

Data: 21.03, Sobota:

Impreza: Audiopleasure
Dj`s: Smile M.D.

Start: 21.00

Wstęp: 10pln