Data wydarzenia: 12-4-2009

Easter Event – 12.04.2009 (Niedziela) klub Ekwador – MARC Van LINDEN

 

12 Kwietnia –Święta Wielkanocne w klubowym gronie najlepszych klubowiczów w Polsce.

 

Nie od razu pojawił się na scenie jako DJ i producent. Jego działalność rozpoczęła się w 1996 roku. Jednak minęło trochę czasu zanim jego kariera ruszyła do przodu, umożliwiając mu występy na ważniejszych wydarzeniach muzycznych z takimi osobistościami jak Paul van Dyk (Vandit night In Berlin), Tiesto & Max Graham, Jon O’Callaghan i wieloma innymi. Przez stosunkowo krótki czas przedstawił serię utworów i remiksów z cyklu "Big in demand must have". Zarówno singiel "AM 2 PM" jak i "LH 3293" zasłużyły na respekt i uznanie wsród innych producentów. Obydwa utwory Niemca poruszyły takie gwiazdy światowej sceny muzyki technicznej jak Paul van Dyk, Jules czy Corsten. Nie było go w klubie dokładnie ponad dwa lata. Bardzo ciekawa postać niemieckiej sceny Klubowej , to właśnie Marc Van Linden będzie gościem tegorocznego wydania Easter Event w klubie Ekwador.Uczestnik największych polskich eventów takich jak Stadium of Sound,Sunrise Festival,Global Nation i wielu innych. Ostatnio w Ekwadorze zagrał dwa lata temu.

W kwietniu 2009 Marc planuje wydać swój drugi album w Farenfroh Records. Album powstał we współpracy z artystami takimi jak: Martin Roth, Milkwish, Pierre Deutschmann oraz Dr. Motte.Zagrał on już w Wielkiej Brytani (Vandit Night - Gatecrasher), Passions (z Tiesto 09.12.2005), Goodgreef, Loveparade, w Szwajcarii (Oxa - Zurich), Polsce („Sunrise with Ekwador”, czy też w jego ulubionym polskim klubie Ekwador). Innymi krajami, które były gospodarzami Marca van Lindena są USA, Austria, Australia, Tajlandia, Grecja i słynna Ibiza.

 

Wraz z nim nie może zabraknąć osoby, która po części współtworzyła niektóre produkcje,mowa tutaj oczywiście o Matysie. Usłyszymy także po raz kolejny nowe twarze w klubie Ekwador, polecane przez największe wortale klubowe oraz czasopisma dj-skie, my także z chęcią damy im szansę i zobaczymy jak się zaprezentują. Są nimi Indecent Noise oraz Carlo Calabro.

Pierwszy z nich jako didżej, Indecent Noise nie tylko działa w brytyjskiej agencji Branded Artist Management, zrzeszającej również Mandy Reid, Bena Golda czy Matta Eversona, ale i sam organizuje imprezy na lokalnej scenie. Podczas występów korzysta z Ableton Live! w parze z kontrolerem bądź klawiszami MIDI, urozmaicając w ten sposób swoje livesety. Jego comiesięcznej audycji „Noise Sessions” posłuchać możecie za pośrednictwem puresound.fm i trance.fm.

Natomiast Carlo Calabro oprócz ciężkiej pracy w studio to oczywiście także DJ. Od marca prowadzi swoją audycję "Pushing The Bar", której można słuchać w największej na świecie internetowej rozgłośni DI.FM (kiedy byście nie włączyli tej stacji, słucha jej około 100 tys. ludzi). Ze względu na czas antenowy do dyspozycji (2 godziny), Kamil do każdego epizodu zaprasza gościa. Do tej pory byli to między innymi: Daniel Wanrooy, sied Van Riel, Mr. Pit czy nawet Christopher Lawrence. W marcu tego roku gościem będzie Marcus Schossow, natomiast w kwietniu, debiutant w zestawieniu TOP 100 DJ MAG, Leon Bolier. "Pushing The Bar" możecie słuchać w pierwszy piątek każdego miesiąca, na kanale progressive, od 19.00 do 21.00. Największym osiągnięciem dla Carlo Calabro jako DJ’a do tej pory, było zaproszenie do gościnnego występu w audycji Club Life prowadzonej przez samego Tiesto (epizod 68). Kamil ma już za sobą także debiut na większej imprezie. Mowa o Colors of Sounds - 16 sierpnia 2008 w Nowogrodzie, gdzie mógł zagrać u boku Simona Pattersona czy Marcusa Schossowa.

Nie zabraknie także dji z agencji Vip Agency mowa tutaj o Carrsten Hell oraz MdK. Wraz z nimi rezydenci Quiz oraz Insane.Trzy Sale – jednej nocy – tak właśnie zapowiada się Easter Event, do zobaczenia w Święta Wielkiej Nocy.

Line Up:

Marc Van Linden /www.marcvanlinden.com/
Matys  /www.djmatys.com/
Carsten Hell /www.carrsten-hell.pl/
Indecent Noise  /www.myspace.com/indecentnoise/
Carlo Calabro /www.myspace.com/carlocalabro/

MdK  /www.mdk.dj.ftb.pl/

Hazel /www.djhazel.pl/

Quiz /quiz.dj.ftb.pl/

Insane /insane.dj.ftb.pl/

 

Bilet – 25zł
Start imprezy - godz. 21.00
Koniec imprezy - godz. 05.30

Miejsce Imprezy - klub Ekwador
Manieczki - Ul.Wybickiego
Rezerwacje loży od 6 Kwietnia (Poniedziałek) – tel 516 39 29 39
 
Więcej info: