Data wydarzenia: 17-4-2009

Data: 01.04, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Primo Milla (houseEssence/czekoresident)

Start: 21.00
Wstęp: free

Ladies Night - Swięto Kobiet w najbliższą środę w Klubie Czekolada. Zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Zapraszamy już w najbliższą środę. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
Data: 02.04, Czwartek:

Impreza: Hot Chocolate

Dj`s: Cube (Born2roll, Czekolada – Łdz)

        Smoov-B (Born2roll, Czekolada – Łdz)

Start: 21.00
Wstęp: 5 pln
 

W najbliższy czwartek w Klubie Czekolada Cube i Smoov-B rozgrzeją parkiet do czerwoności. Przeżyj tę noc w rytmie selekcji najlepszych czarnych bitów R’nB, Hip-hop, Dancehall.

 
 
Data: 03.04, Piątek: 

Impreza: Koncert Lady Marika!            

Dj`s: Marika, Dj Bart (SoundSystem) Holy Honza (CF SuperstarS)

Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

Wyjątkowy koncert w Klubie Czekolada – wystąpi gwiazda reggae, dancehall – Marika. Za deckami Dj Bart oraz Holy Honza

 

MARIKA - Lady MC, wokalistka, autorka tekstów i współkompozytorka. 

Entuzjastka bashmentowych imprez, charakterystycznych kobiecych głosów, piosenek powstających z niepohamowanej potrzeby i szczerych, autentycznych tekstów. Muzyka, którą tworzy to mieszanina wpływów nu-jazzu, funku, hip-hopu, d'n'bassu i reggae, z którym jest najbardziej kojarzona. Z formacją Breakbeat Propaganda, sound systemem Bass Medium i w różnorodnych kolaboracjach z zapraszającymi ją do współpracy dj’ami i selektorami gościła w większości liczących się klubów w Polsce. Poszukując nowych muzycznych doświadczeń, jako solistka zaangażowała się w zrealizowany w Gdyńskim Teatrze Muzycznym głośny hip-hopowy projekt teatralny '12 Ławek'.

Ma na koncie supportowanie gwiazd dużego formatu takich, jak: Macy Gray, Gentleman, Panjabi hit squad, liczne udziały w audycjach radiowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim ogromną liczbę niezwykle energetycznych koncertów. Gdy przejmuje mikrofon klub zamienia się w "Jamajki ambasadę". Pasja i entuzjazm artysty udziela się w tym przypadku również publiczności... 

 
 
 
 
 
Data: 04.04, Sobota:
Impreza: Fusion Of Styles!
Dj`s:Primo Milla (houseEssence/czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: 10pln

Serdecznie zapraszamy na sobotnią imprezę w Klubie Czekolada. Specjalnie dla Was nasz rezydent Primo Milla zaprezentuje wyjątkowy set najlepszych hitów z nurtu disco-house, vocal-house, sexy-house. Musisz tam być...

 
 
 
 

Proszę takze o zamieszczenie zapowiedzi imprezy 17.04

 

Data: 17.04, Piątek:  

Impreza: Are You Single?

Dj`s:Cyber (krk/Enso), Chris King, Primo Milla (houseEssence/czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

 

"Are You Single?" to cykl imprez dla singli, organizowany wspólnie z serwisem Sympatia.pl z myślą o singlach. To właśnie dla nich przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy.

Zapraszamy singli i osoby, które otwarte są na nowe znajomości.

Mnóstwo osób - i wszyscy przychodzą tu po to, by poznać kogoś nowego, na którego czekali całe życie. Musisz się tu pojawić - zaspokoić ciekawość i poznać wyjątkowe osoby.

Patronat imprezy: Radio Eska i TVN. Więcej informacji www.AreYouSingle.pl.
 
Zagra:
 
DJ CybeR (Kraków)
DJ Chris King (Kraków)
 
Dj CybeR
 

Założyciel PromoAgency DJ i Promotor. Organizator wielu udanych event'ów i projektów muzycznych, na które zapraszał najlepszych polskich oraz zagranicznych DJ'ów oraz ich supportował: m.in. Pete Tong (UK), Tom Novy (DE), Moguai (DE), Dr.Motte (DE/Love Parade), Fragma (DE), Hoxton Whores (UK).

   Współpracował z wieloma klubami w Polsce (m.in. Cień, Prozak, Enso, Midgard, Rdza, Frantic, Błędne Koło, Czekolada, Space, M7), regularnie odwiedza ważne miejsca na imprezowej mapie Polski. Przez rok był też rezydentem w warszawskim Space oraz krakowskim klubie Enso.

   Utrzymuje kontakt z największymi agencjami bookingowymi na świecie (m.in Dancefield, Elite Music Management, Punx). Na jego imprezach można często zobaczyć dopasowane do muzyki wizualizacje które są nieodłączną jej częścią, tworzą wystrój i opanowują drugi zmysł uczestników - wzrok.

   Gra głownie muzykę house szczególnie z elementami vocal i electro, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Potrafi nawiązać kontakt z publiką i nie dać jej ani chwili odpocząć.

   Z setek eventów, które zorganizował warto wyróżnić takie cykle imprez jak House Sensation, House Fever, Exclusive, Dirty Sounds. Był współzałożycielem projektu 4Elements: Power of Nature który szybko znalazł uznanie wśród najlepszych polskich klubów i djów. Obecnie jest związany z krakowskim klubem Prozak oraz nowym projektem „Are You Single?”

 
 
 
Dj Chris King
 

Dj, artysta, producent. W swojej karierze byl juz rezydentem w większości największych klubow w małopolsce, jako Dj występował w całej Europie z takimi gwiazdami jak Moguai, Oliver Klitzing czy Dr. Motte. Czyste dźwięki fascynujących melodii, mocne, zróżnicowane rytmy w połączeniu z idealnym dopasowaniem repertuaru do publiki w klubie sprawiają, że na jego imprezach uniesposób wytrzymać siedząc... to w skrócie jego muzyka! Potrafi wyszukiwać największe hity w historii muzyki w najnowszych, niesamowitych remiksach. Wyróżnia sie pośród innych krystalicznie czystą techniką miksowania, nie jest mu obca gra z trzech nośników i scratch – co zostało docenione podczas mistrzostw Polski DJ muzyki klubowej w 2007 roku, gdzie przyznano mu 2 miejsce w Polsce. Podczas jego niesamowicie energetycznych setów można odczuć, co to prawdziwe muzyczne uniesienie! Swoje sety perfekcyjnie dopasuje do klimatu panującego w klubie - jego występy to niezapomniane wrażenia dla wszystkich klubowiczów. Niedawno rozpoczął prace w studio czego efektem juz niebawem będzie przełom w świecie muzyki klubowej. Z klubami związany od dobrych 10 lat – również jako promotor i organizator imprez w całej Europie (Słowacja, Holandia…).