Data wydarzenia: 4-4-2009

Hostel Players # 01 In Hotel Sierosław
Kiedy: 04.04.2009
Gdzie: „Hotel Sierosław” ,Sierosław k/Poznania, ul. Bukowska 1
wjazd: 15 pln

Wydarzenie to jest kontynuacją  spotkań artystów w nietypowym miejscu, gdzie mieliśmy przyjemność dwa sezony wcześniej być z nimi w okresie letnim. Wygrzewaliśmy się w słońcu, serwując sobie barbecue przyprawione deepowymi brzmieniami, a od wieczornych godzin groove do utraty sił.

„HOSTEL PLAYERS” – to nazwa cyklu imprez , które towarzyszyć będą nam przez cały okres wiosenno-letni w Sierosławiu (Sierosław położony jest 15min od lotniska Ławica ) , gdzie rzucimy wam dużą dawkę muzyki w wykonaniu najróżniejszych artystów.
W tym dniu dwie sale bankietowe przeobrażą się w miejsce przepełnione klimatem, ludźmi, muzyka. Paczki podwieszone na czterech kontach sali oraz odchodzące basy wbiją w ziemie wszystkich słuchaczy.

Na scenie głównej gościć będziemy naszych sąsiadów prosto z Łodzi AXMusique - to nietypowy duet producencki. Choć ich brzmienie sugerowałoby raczej wpływ electro z dużą domieszką minimal house’u, to inspiracje muzyków wypływają z zupełnie nieoczywistych fascynacji. Z jednej strony jest to rock and roll wraz z charakterystycznym dla niego  zamiłowaniem do energetycznych riffów i porywających partii wokalnych. Z drugiej jest to bezkompromisowa miłość do mocnych i łamanych beatów; od klasycznych struktur nu-breakow po nieprzewidywalne mixy abstract hip-hopow. Ubierając to w hipnotyzujący puls electro-minimalowy (zarówno w warstwach rytmicznych jak i rejestrach potężnego soundu syntezatorów) dostajemy bardzo energetyczny i bardzo taneczny miks nowej elektroniki z pasja muzyki gitarowej i breakbeatowej. Nieoczywista jest również forma występu duetu, który swój liveact opiera na fuzji wokalisty i dj’a (tutaj w roli poskramiacza loopów w sekwenserze).

 www.myspace/axmusique.com

Wraz z AXMusique zagrają 2 Rec(PlayOnWax), Jay Bae (MDT-Agency), Bandit oraz Mike-T

Na drugiej scenie zagrają dobrze nam znani w poznańskim świecie elektronicznym
Richi Rorh, Raff Labovsky z  kolektywu PlayOnWax czyli groove bassline oraz Petter von Coil (Beats friendly|Das Erste Dance),HAKA-HAKA(Skandalizm) czyli przyjemne deep-minimalowe brzmienia.

Na kolejne wydanie Hostel Players przygotowujemy dla was coś niespodziewanego.

Dojazd:
- Autobus linii podmiejskiej 04 z Ogrodów, przystanek ul. Nowina godz. 20.20
- Dworzec Główny PKS- według rozkładu co godzinę.Let the Force Be With Us!!!