Data wydarzenia: 1-5-2009

Tak, tak…skandal w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Dzięki staraniom agencji Samandhi Events w bydgoskim klubie Euphoria zagra jeden z bardziej liczących się housowych dj-ów na świecie – Mischa Daniels. To artysta, który z weekendu na weekend przemierza świat wzdłuż i wszerz, doprowadzając publikę swoimi mixami do euforii! Miami, Seul, Londyn, Salzburg, Bangkok i plaże Ibizy to tylko niektóre miejsca, w których grał w ciągu ostatniego czasu. Na jego trasie znalazła się Bydgoszcz. Skandal? Większy niż Ci się wydaje…

Impreza pod nazwą HOUSCANDALS odbędzie się 1 maja 2009 w prestiżowym bydgoskim klubie Euphoria. Z całych sił próbowaliśmy wczuć się w czas i miejsce eventu. Idąc w parze z coraz śmielszymi promieniami słońca i rosnącymi temperaturami nadaliśmy imprezie odpowiednią formę.

Muzyka, którą komponuje i gra nasz gość jest pełna słońca i intrygujących plażowych brzmień. Jego sety to połączenie rytmiki i dynamiki ze spokojnymi, ciepłymi i harmonicznymi klimatami lata. To didżej, który bardzo łatwo nawiązuje kontakt z publiką, tworząc niepowtarzalną atmosferę imprezy.

Obecnie jego muzyka jest tą, na którą ludzie czekają w klubach całego świata. Jego styl to połączenie house, progressive house, tribal house i groovy disco. On sam opisuje go jako potężne i energetyczne bity oraz pętle zaczerpnięte z klimatu disco. Często łączy je z kobiecymi vocalami.

Sukcesy jego produkcji, własny label oraz regularne imprezy (włącznie z rezydenturą na comiesięcznych imprezach Fame w najlepszym klubie Amsterdamu - Panama) - to wszystko sprawia, że jest bardzo zajętym, ale i szczęśliwym DJ'em - "to jest jedyna rzecz, którą chcę się zajmować - muzyką i tylko muzyką".

Szanowni klubowicze - tej nocy specjalnie dla Was... prosto z Holandii... twórca takich hitów jak Round & Round czy Take Me Higher... niekwestionowana gwiazda o niekwestionowanych umiejętnościach - MISCHA DANIELS.

Tę noc uświetni wirtuoz instrumentów perkusyjnych - TICO MORALES - przy użyciu congas, timbales, woodblocks, cowbells, shakers, chimes i tamborin ożywi muzykę, tchnie w nią nową jakość i doda jej energii, przenosząc widowisko na wyższy poziom sfery fizycznej oraz duchowej.

Cóż to będzie za synteza! Z jednej strony didżeje, czyli dostarczyciele muzycznych przygód w XXI wieku. Otoczeni ze wszystkich stron kablami i elektronicznymi maszynami, za pomocą których przemawiają do ludzi. Z drugiej strony bębny, czyli najstarsze instrumenty muzyczne wytwarzane i używane przez człowieka. Przetrwały tyle czasu, a ich fenomen zdaje się dopiero nadchodzić. W obecnych czasach zachwiania komunikacji międzyludzkiej rzadko patrzymy sobie w oczy i nie zagadujemy na ulicy nieznajomych... Wystarczy jednak uderzyć w bęben i zaraz wokół gromadzą się ludzie.

Klub: EUPHORIA fashion music club
Miasto: Bydgoszcz, ul. Gdańska 15 (Starówka)
Data: 1.05.2009 (piątek)
Start: 20:00
Bilety: 22 zł normalny i 60 zł VIP (miejsce w loży VIP + catering)

Bilety do nabycia na www.ticketpro.pl Klikając na http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety dowiesz się gdzie w swoim mieście kupisz bilet. Link bezpośredni: http://www.ticketpro.pl/jnp/wszystko/130680-houscandals.html

Informacji udzielamy pod nr telefonu: 664-099-279

DJ's & Artists:
  • MISCHA DANIELS (Holandia, www.famerecordings.nl www.myspace.com/mischadaniels)
  • TICO MORALES (live congas, timbales, woodblocks, cowbells, shakers, chimes i tamburin show )
  • Add'Minds (Samandhi/Toruń) www.myspace.com/addmindspl
  • Martinez & Carlo Zent (Toruń, Bydgoszcz) Radio Gra & club residents
  • Zyzzyx (Traffic, Toruń)
  • Afterwhite (Samandhi/Toruń) www.myspace.com/afterwhite
  • Chris Swail (Samandhi/Bydgoszcz) www.myspace.com/christopherswail