Data wydarzenia: 18-4-2009

Data: 15.04, Środa:
Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (lbl)

Start: 21.00
Wstęp: 5pln / Ladies free
 

Po świętach znowu zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night - Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00. Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.

O klimat w rytmach r'n'b i house na tej wyjątkowo kobiecej imprezie zadbają: Dj Holy Honza i Smile M.D.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE LADIES!

Panowie wiecie ile Ladies jest na takiej imprezie??

 
 
 
 
 
Data: 16.04, Czwartek:
Impreza: CZEKOLADA STUDENCKA - Impreza Ekonomiczna
Dj`s:Looka (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: 5 pln
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na imprezę w kolejny Czwartek. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś związanego z pieniążkami i ekonomią to świetna okazja bo w czwartek zjawią się u nas w dużej części studenci UMCS z Wydziału Ekonomii.

O dobrą zabawe zadba dj Looka.
By milej spędzić czwartkowy wieczór przyjdzie i skorzystajcie z naszej promocji - MORZA darmowej WÓDKI!


klimat: funky, pop, r'n'b, retro

PROMOCJA: PIJESZ ILE CHCESZ, przyjdź i sprawdź ekstra promocję w Klubie Czekolada. Od godziny 22:30 do 23:00 „mooorze” darmowej wódki do wylania dla każdego na barze. Odwiedź nas i weź udział w wielkiej integracji lubelskich studentów rozkoszując się darmową wódką.

 
 
 
 
 
Data: 17.04, Piątek:  

Impreza: Kobieca Prowokacja

Dj`s:

Lady M / VIPlayers / Wrocław
HOUSEWIVES / 2 ladies b2b set / Kraków
C. Castle / Warszawa
Purple Pill / Wickedtype / Lublin
Meg Cocaine / Wickedtype / Katowice

 
Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

W ten piątek zawita do naszego klubu ogólnopolska akcja- impreza promująca kobiety Dj'ki. Cykl rozpoczął się 8 marca w Warszawskim klubie Hotl, następnie odwiedził kluby na śląsku i w małopolsce a teraz zawita do nas.
W cyklu imprez wpierających płeć piękną na klubowych parkietach biorą udział dziewczyny, które zgłosiły swoje uczestnictwo na specjalnie utworzonym  profilu Myspace.com/kobiecaprowokacja, gdzie można nie tylko zapoznać się z sylwetkami artystek, ale także zagłosować na najlepszą PROwokatorkę. Wybrane sety prezentowane są w audycji Total Worump na falach RMF Maxx w każdą sobotę o północy, a o wszystkich szczegółach nadchodzących imprez dowiecie się także z telewizji muzycznej 4fun.tv. Finałem całej akcji będzie występ laureatki konkursu u boku takich gwiazd jak Michael Grey i Shapeshifters, podczas plenerowego koncertu, zorganizowanego w czasie Juwenaliów Śląskich 22 maja.

Akcję wspierają utalentowane i niezwykle aktywne kobiety: wokalistka i dj’ka Novika,  wokalistka muzyki klubowej i pop Ramona Rey, dj’ka Diana d’Rouze, prezenterka telewizyjna Paulina Jaskólska i aktorka Sylwia Juszczak.

Gościem specjalnym imprezy w lubelskim klubie Czekolada będzie Ramona Rey, która spotka się ze swoimi fanami. Ta młoda wokalistka muzyki pop i klubowej śpiewająca własne teksty ma na swoim koncie udział w takich przedsięwzięciach jak musical „Kwiaty we włosach”, czy występ na festiwalu w Jarocinie. W styczniu 2009 roku ukazał się jej drugi album, z którego pochodzi utwór „ Skarb” oraz „Znajdz i weź”.
Dla wszystkich osób, które tego dnia odwiedzą lubelską Czekoladę przedstawiciel firmy Astorglide w Polsce przygotowała upominki! Akcję wspierają: 4fun.tv, RMF Maxx, MySpace Polska, DJ MAG Polska, Moveout, Stylio.pl, Topowy Altus.

 
 
 
Data: 18.04, Sobota:
Impreza: Audiopleasure 

Dj`s: Alan White (czekoresident), Looka (czekoresident)

Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

Audiopleasure – eksplozja przyjemnych brzmień już w najbliższą sobotę w Klubie Czekolada. O selekcję najlepszych house’owych hitów zadbają: Alan White i Looka.