Data wydarzenia: 9-5-2009

Data: 06.05, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: Panie Free

 

Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night – Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00. Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.
O klimat w rytmach r'n'b i house na tej wyjątkowo kobiecej imprezie zadbają: Dj Holy Honza i Smile M.D.


ZAPRASZAMY WSZYSTKIE LADIES!

Panowie wiecie ile Ladies jest na takiej imprezie??

 
 
 
 
 

Data: 07.05, Czwartek:

Impreza: CZEKOLADA STUDENCKA - Little Clubbing!

Dj`s: Discobart (czekoresident)

Start: 21.00
Wstęp: 5 pln
 

1 bilet : Dwa Kluby - Archiwum i Czekolada
W czwartek zapraszamy na imprezę w dwóch lokalach - Archiwum i Czekolada. Płacąc w jednym klubie za wstęp będziecie mieli możliwość wejścia do drugiego klubu za darmo. Dodatkowo w obu lokalach będą interesujące promocje. W archiwum od 20 do 21.30 do 2 kieliszków dostaniecie 3 gratis natomiast w czekoladzie od 22.30 do 23.00 na barach zostanie rozlane morze darmowej wódki dla wszystkich.

Zapraszamy

klimat: funky, pop, r'n'b, retro


PROMOCJA: PIJESZ ILE CHCESZ, przyjdź i sprawdź ekstra promocję w Klubie Czekolada. Od godziny 22:30 do 23:00 „mooorze” darmowej wódki do wylania dla każdego na barze. Odwiedź nas i weź udział w wielkiej integracji lubelskich studentów rozkoszując się darmową wódką.

 
 
 
 
Data: 08.04, Piątek: 
Impreza: Sweet Vibes : Students Sweet Integration       
Dj`s: Looka ( czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

W ten piątek zapraszamy wszystkich na odreagowanie ciężkiego tygodnia, po długim weekendzie i na relaks wśrod znajomych w najlepszym klubie w Lublinie. Na pewno pomocna będzie w tym nasza promocja, morza darmowej wódki którą przygotowaliśmy jak co tydzień dla naszych gości. Od 22.30 do 23.00 na barach zostanie rozlana darmowa wódka w nieograniczonych ilościach

 
Serdecznie zapraszamy
 
 
 

Data: 09.05, Sobota:

Impreza: IBIZA MOST WANTED! Miguel Pellitero

Dj`s:

MIGUEL PELLITERO (Last FM/ Space Ibiza / ES )

 
BARILLO ( Sunset People / Loco Label )

TOBIAS MANOU (951Gaspra / System Recordings / Tres Risque @ Pacha)

DIRTY RUSH ( Sensualistikz / Tiger Records )
SMILE MD ( Czekolada / Lublin)
 
Start: 21.00
Wstęp: 10pln/15pln/20pln
 

Sławny cykl Ibiza Most Wanted znów powraca do naszego klubu.
Starsi klubowicze docenili już jakość i klimat tych imprez, a młodsi powinni przyjść i zobaczyć jak gra się w najlepszych Klubach na Ibizie. Organizowany przez agencję Sunset People cykl zyskał uznanie w całej Polsce i odwiedził wraz z najlepszymi dj'ami świata najlepsze polskie kluby. Specjalnie dla Was tego wieczoru zagra Miguel Pellitero, ambasador muzyki house na świecie, rezydent legendarnego cyklu We Love w klubie Space na Ibizie

 

Miguel Pellitero w Polsce gościł już kilkakrotnie, za każdym razem z wielkim powodzeniem i nowymi rzeszami fanów jego niezapomnianych setów. Jego znakiem rozpoznawczym są głębokie, przestrzenne muzyczne podróże, w których pobrzmiewa tribal, progressive, a ostatnio także subtelna nuta electro. Sławę i opinię jednego z najciekawszych dj-ów londyńskiego światka klubowego przyniosły mu długoletnie rezydentury na imprezach We Love Sunday w Space, DTPM w Fabric i  Fiction w The Cross. Od lat jest jednym z głównych ambasadorów hiszpańskiego house spod znaku tribal. Wspomagać go będą rezydent klubu Cień w Krakowie - dj Barillo, Tobias Manou, Dirty Rush i Smile M.D.
Energiczny bit, nowe głębokie elektroniczne brzmienie oraz nietypowe dekoracje i oprawa wizualna  spowoduje ze nie musisz jechać na IBIZE żeby poczuć co dzieje się tam naprawdę !