Data wydarzenia: 9-5-2009

IBIZA MOST WANTED
                  
                      8.05 Piątek @ Czekolada - Poznań
                      9.05 Sobota @ Czekolada - Lublin
   
 start 21:00, wstęp: 10 zł do 24:00 po 24:00 20zł
 
MIGUEL PELLITERO (Last FM/ Space Ibiza / ES )
 

BARILLO ( Sunset People / Loco Label )

TOBIAS MANOU(951Gaspra / System Recordings / Tres Risque @ Pacha)

DIRTY RUSH ( Sensualistikz / Tiger Records )

SMILE MD ( Czekolada / Lublin)

Vizualizacje KODI
       

         Agencja Sunset People przy współpracy z klubem Czekolada ponownie szykuje niepowtarzalny wieczór rodem z Balearów, gdzie poczęty cykl „Ibiza Most Wanted“ stał się regularnym przystankiem odwiedzanym przez najsławniejszych artystów ze sceny muzycznej Ibizy, jak też sposobem lansowania młodych talentów z kraju jak i Europy. Do tej pory naszymi gośćmi byli tacy artyści jak Smokin Jo, Tocadisco, Pete Gooding, Tim Sheridan, Tom Novy, Desyn Masiello, Jason Bye i wielu innych.

8 i 9 maja to dwie najgorętsze noce tego sezonu, dwa miasta - Poznań, Lublin, klub Czekolada oraz ambasador muzyki house na świecie rezydent legendarnego cyklu We Love w klubie Space na Ibizie Miguel Pellitero.

 W Polsce gościł już kilkakrotnie, za każdym razem z wielkim powodzeniem i nowymi rzeszami fanów jego niezapomnianych setów. Jego znakiem rozpoznawczym są głębokie, przestrzenne muzyczne podróże, w których pobrzmiewa tribal, progressive, a ostatnio także subtelna nuta electro. Sławę i opinię jednego z najciekawszych dj-ów londyńskiego światka klubowego przyniosły mu długoletnie rezydentury na imprezach We Love Sunday w Space, DTPM w Fabric i Fiction w The Cross. Od lat jest jednym z głównych ambasadorów hiszpańskiego house spod znaku tribal, znanego przede wszystkim z wydawnictw wytwórni Stereo. Regularnie współpracuje z Tomem Stephanem, wraz z którym tworzy duet Plastic Surge.

Energiczny bit, nowe głębokie elektroniczne brzmienie oraz nietypowe dekoracje i oprawa wizualna spowoduje ze nie musisz jechać na IBIZE żeby poczuć co dzieje się tam naprawdę !