Data wydarzenia: 16-5-2009

Miejsce: Fabryka Trzciny, Warszawa
Data: 16 maja
Start: 21:30
Klimat: tech/deep house, house
Wstęp: wolny
 

Line up:

Sasse (Moodmusic)
Easy (Import!) & Marcin Gańko (live sax)
Mic Ostap (Recognition Records)
 

W dniach 15-17 maja w Fabryce Trzciny w Warszawie odbędzie się niezwykły festiwal pod nazwą I Love... Płock, prezentujący to, co ta historyczna stolica Mazowsza ma do zaoferowania.

 

Jedną z tych atrakcji jest oczywiście festiwal świata niezależnego Audioriver, który w Fabryce Trzciny da niewielki przedsmak tego, co w dniach 7-9 sierpnia będzie się działo na Płockiej plaży. Niewielki, bo przecież festiwal ten to 3 dni imprezy z ponad 50 artystami na 5 scenach, kinem i teatrami ulicznymi.

 

Owym przedsmakiem i daniem głównym nocy 16 maja w Fabryce Trzciny będzie producent i DJ, Klas Lindblad aka Sasse. To artysta doskonale znany wszystkim fanom deep i tech house’u, który na koncie ma tak świetne albumy, jak „Made Within The Upper Stair Of Heaven“ czy wydany w ubiegłym roku „Toinen“. Sasse to także wyśmienity DJ, co potwierdza jego rezydentura w Robert Johnson we Frankfurcie (2000-2003) i obecna w Berghain/Panorama Bar w Berlinie oraz doskonała kompilacja „Moodmusic Records - Ten Years Anniversary Compilation“.

 

Właściciela Moomusic w Polsce wspomogą Easy i Marcin Gańko (live sax) oraz Mic Ostap, a co najlepsze – wstęp jest 100% FREE! Tej nocy w całym mieście odbywać się będzie Noc Muzeów, więc po kulturalnych eskapadach warto zajrzeć do sali Denaturat na porządną dawkę hedonizmu.

 

Na imprezie będzie można wygrać darmowe karnety na festiwal Audioriver.

 

Pełen program festiwalu I Love... Płock znajdziecie pod tym linkiem: www.fabrykatrzciny.pl/repertuar-show20-p1.html#gora

 

Więcej o Audioriver już wkrótce na www.audioriver.pl