Data wydarzenia: 22-5-2009

Data: 20.05, Środa: 

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!         

Dj`s: Sushi (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: free
 

Ladies Night - Swięto Kobiet w najbliższą środę w Klubie Czekolada. Zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Zapraszamy już w najbliższą środę. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
 
Data: 21.05, Czwartek:

Impreza: I LOVE 80’s

Dj`s:
 
80’s lover
Disco Błysko
 
Start: 21.00

Wstęp: studenci free

 

I LOVE 80’s w najsłodszym klubie śląska ! (muzyka: TYLKO lata 80-te !!!)

21 maja klub Czekolada w Chorzowie zaprasza na natapirowaną, kolorową i lakierowaną imprezę z muzyką lat 80-tych. Kate Bush, OMD, Samanta Fox , czy Kim Wild to tylko niektórzy z twórców, których muzykę będzie można usłyszeć tego dnia !


W czwartek, 21 maja przeniesiemy się do czasów tapirowanych fryzur, ostrych makijaży i dobrej zabawy przy elektroniczno-popowych dźwiękach.  W modzie tego okresu obowiązywał przede wszystkim kolor i połysk, ale także naprasowywanki, cienkie lub szerokie lakierowane paski, legginsy, torebki na łańcuszku, korale, klipsy, bransoletki. Niektóre z elementów stroju powracają obecnie do łask, przeżywając swój renesans. Skorzystaj z nich więc, wybierając się na nasze party.


Dla wszystkich przebranych drink „80 wolt”  GRATIS! Dodatkowo piwo w promocyjnej cenie (o szczegóły pytaj barmana).

 
 
 
 
 
 
Data: 22.05, Piątek: 
Impreza: Juwenalia Śląskie – Czekoladowe AFTER PARTY
Dj`s:
Fusion F.
Simon S.
Meg Cocaine
Senthia
Purple Pill
Marcel McLoud (czekoresident)

Start: 21.00 Oficjalny Afterparty: 01:00

 
Wstęp: z ulotką / zaproszeniem 5 pln, bez 10 pln
 

Dla wszystkich pragnących przedłużyć sobie imprezę na Muchowcu oraz pobawić się w towarzystwie Michaela Graya i Shapeshifters, już od 24:00 będą czekały specjalnie środki transportu z lotniska do klubu, z tabliczką Czekolada/ Chorzów !

Dodatkowo: promocyjna Wódka z Red Bullem za 14 zł oraz Student Kamikadze za jedyne 8 pln (4szt)

Zapraszamy również na Aferowe Śniadanie – cena 5 zł / Włoska Bagietka z pomidorami, serem, szynką oraz świeżymi ziołami podawana na ciepło z pieca