Data wydarzenia: 30-5-2009

W najbliższą sobotę (30.05) w legendarnym klubie w Karpicku szykuje się ogromna impreza. Masa dj’ów, atrakcji a to wszystko by świętować trzecie już urodziny Amnesia.com.pl.

By wyróżnić to wydarzenie od innych skład artystów skonstruowany został tak, by impreza była połączeniem muzyki ambitnej, doskonałej z komercyjnym brzmieniem.

Największym zaskoczeniem będzie występ jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich dj'ów. Polskiego akcentu festiwalu Sunrise oraz Euforia na słonecznej plaży w Boszkowie. Do niedawna znany jako wieloletni rezydent największego i najpopularniejszego klubu na Dolnym Śląsku, mowa tu oczywiście o Dj @LeX z Głogowa. O dobry house z nutą latino zadba prezenter radia Planeta FM w Poznaniu. Znany doskonale z Afterparty Sunrise 2008 oraz wielu polskich event’ów - Dj Maxx z Poznania. Poza nimi funk’owy duet Smash & Sienki, pierwszy z panów z Poznania reprezentant londyńskiej agencji London Sound Production drugi Pan z Zielonej Góry, v-ce mistrz dj’ów województwa lubuskiego. Jakby tego wszystkiego było mało, specjalnie na tą okazję do klubu przywiezione zostaną instrumenty muzyczne (skrzypce, bębny), dzięki którym muzycy z grupy Dance Coctail poruszą publikę w rytm muzyki elektronicznej. Całość poprowadzą rezydenci amnesia.com.pl - Chris Bee aka Dj Gogol oraz Max Dave z Leszna. Swoje sety zaprezentują także przyjaciele konsolety Dj Icee, Live4Trance oraz wielu niezapowiedzianych gości, którzy razem z nami będą świętować "Amnestia.com.pl Birthday Party 2009".


Klub Passoa Karpicko k/Wolsztyna Ul Wczasowa 72. Start 21:00 Uwaga wstęp tylko 10 zł.

 
Dla niecierpliwych polecamy wtorkowy program „Winylowe Noce” u Adama Hałasa w radiu Planeta FM na 90.6 oraz 99.4 FM, gośćmi będą przedstawiciele amnesii.

Zapowiada się znakomity wieczór i okazja by posłuchać swoich ulubieńców.

Informacje:

  • Data: 30.05.2009r.
  • Miejsce: Klub Passoa - Karpicko k/ Wolsztyna, ul. Wczasowa 72
  • Start: 21:00
  • Bilety: 10zł