Data wydarzenia: 6-6-2009

Data: 03.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: Panie Free

 

Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night – Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00. Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.


O klimat na imprezie zadba dj Holy Honza oraz Smile M.D.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE LADIES!

Panowie wiecie ile Ladies jest na takiej imprezie??

 
 
 
Data: 04.06, Czwartek:

Impreza: 4 czerwca – 20 lat temu zmieniliśmy Polskę

Dj`s: Looka (czekoresident)

Start: 21.00

 

Nigdy więcej alkoholu na kartki! 20 lat temu zmieniliśmy Polskę! Świętuj ten czas razem z nami 4 czerwca! Tak jak opozycja kiedyś tak i teraz Czekolada mówi nie alkoholi na kartki oferując morze darmowej wódki do wylania. Poczuj klimat tamtych lat, weź sprawy w swoje ręce i przyjdź tego dnia do Czekolady.

 
 
Data: 05.06, Piątek: 
Impreza: Are u single?
Dj`s: Cyber, Chris King (Kraków)
Start: 21.00
 
 

"Are You Single?" to cykl imprez dla singli, organizowany wspólnie z serwisem Sympatia.pl z myślą o singlach. To właśnie dla nich przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy. Zapraszamy singli i osoby, które otwarte są na nowe znajomości. 
Mnóstwo osób - i wszyscy przychodzą tu po to, by poznać kogoś nowego, na którego czekali całe życie. Musisz się tu pojawić - zaspokoić ciekawość i poznać wyjątkowe osoby. 

 
 
 
 

Data: 06.06, Sobota:

Impreza: Audiopleasure

Dj`s:Looka, A-coustic

Start: 21.00


Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. O najlepszy klimat na imprezie zadbają: Looka i A-coustic.