Data wydarzenia: 6-6-2009

Data: 03.06, Środa: 
Impreza: LADIES NIGHT Open bar dla Kobiet!

Dj`s:  Primo Milla

Start: 20.00
 

Klimat; House/R&B

Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
Data: 04.06, Czwartek: 
Impreza: 4 czerwca – 20 lat temu zmieniliśmy Polskę
 

Dj`s: Cube (Born2roll, Czekolada – Łdz)

        Smoov-B (Born2roll, Czekolada – Łdz)
Start: 20.00
 

Nigdy więcej alkoholu na kartki! 20 lat temu zmieniliśmy Polskę! Świętuj ten czas razem z nami 4 czerwca! Tak jak opozycja kiedyś tak i teraz Czekolada mówi nie alkoholi na kartki oferując morze darmowej wódki do wylania. Poczuj klimat tamtych lat, weź sprawy w swoje ręce i przyjdź tego dnia do Czekolady.

 

 
Data: 05.06, Piątek: 
Impreza: SWEET VIBES!
Dj`s: Carbo (Rezydencja Łódz)
Start: 20.00
 

Klimat; House/Disco House/Melody House/Electro House

Kolejne słodkie wibracje muzyczne w Łódzkim klubie Czekolada. Tym razem władzę na parkietem Czekolady przejmie rezydent łódzkiego Klubu Rezydencja serwując wszystkim klubowiczom gorące hity na pograniczu House/Disco House oraz Electro House.Piatek wieczor w Czekoladzie jak zwykle będziecie mogli zaliczyć do bardzo udanych.

 
 
Data: 06.06, Sobota: 
Impreza: Audiopleasure
Dj`s: Foton (Lublin), Micah(czekoresident)
Start: 20.00
 

Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro House/R&B/Black Music

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki dwóm dj-om.Dj Foton rezydent lubelskiego klubu 68 zapewni
wam najświeższe hity z szeroko pojętej muzyki house zaś dj Micah uraczy wszystkich przebojami z gatunku R&B i black Music.