Data wydarzenia: 6-6-2009

Data: 03.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Sushi (czekoresident)
Start: 21.00
 
Klimat; House/R&B


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
Data: 04.06, Czwartek:
Impreza: I love 80s
Dj`s:Brothers (czekoresident)
Start: 21.00
 

Klub Czekolada w Chorzowie zaprasza na natapirowaną, kolorową i lakierowaną imprezę z muzyką lat 80-tych. Kate Bush, OMD, Samanta Fox , czy Kim Wild to tylko niektórzy z twórców, których muzykę będzie można usłyszeć tego dnia !

 

W czwartek przeniesiemy się do czasów tapirowanych fryzur, ostrych makijaży i dobrej zabawy przy elektroniczno-popowych dźwiękach.

W modzie tego okresu obowiązywał przede wszystkim kolor i połysk, ale także naprasowywanki, cienkie lub szerokie lakierowane paski, legginsy, torebki na łańcuszku, korale, klipsy, bransoletki. Niektóre z elementów stroju powracają obecnie do łask, przeżywając swój renesans. Skorzystaj z nich, wybierając się na nasze party.

 
 

Data: 05.06, Piątek: 

Impreza: SWEET VIBES - BACK TO DISCO             

Dj`s: Primo Milla (czekoresident)

Start: 21.00

 

Pamiętasz światła imprez, gdy grała Abba? Wciąż słyszysz śpiew Sandry? W nas też to ciągle istnieje, dlatego przywróćmy razem tamte niezapomniane chwile. Zapraszamy na niepowtarzalną imprezę ''BACK TO DISCO'' tematycznie związaną z latami 70, 80 i 90.

Czy ktoś jeszcze pamięta:
jeansy piramidy, spódniczki lambadówki, dres z ortalionu, kolarki z lycry, kurtki jeansowe, koszule w kratę,spodnie "gumki", "narciarki", koszule flanelowe, swetry do kolan, jedwabne koszule i krawaty, mokasyny , T-shirty z wielkimi napisami, poduszki na ramionach i fryzury a'la czeski piłkarz lub na "Alfa"....?

Tak , tak to były hity tamtych czasów.

Wybierz się z nami w tą sentymentalną podróż!

Kierując się swoją wyobraźnią dobierz najbardziej odpowiedni element stroju z tamtych lat i baw się z nami tej nocy.

Dla przebranych drink DISCO gratis!

 
 
 
Data: 06.06, Sobota:
Impreza: Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode

Dj`s: Marek i Przyjaciele

Start: 21.00

 

Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Chorzowie

 

W sobotę, 6 czerwca w klubie Czekolada odbędzie się niecodzienne wydarzenie. Chorzowski lokal na ten jeden dzień zamieni się w mekkę wszystkich fanów legendarnego zespołu Depeche Mode.


Impreza odbędzie się dwa tygodnie po koncercie w Warszawie, dzięki czemu
będzie dla Fanów wspaniałą okazją szaleństw, wspomnień i podzielenia się "na gorąco" wrażeniami z występu swoich idoli.

Podczas zlotu oprócz utworów pochodzących ze studyjnych albumów Depeche
Mode, zaprezentujemy unikatowe wersje koncertowe, remixy, b-side'y singli, a także solowe projekty członków zespołu. Na ekranach które znajdują się w Klubie wyświetlane będą zdjęcia, wideoklipy oraz występy na żywo!