Data wydarzenia: 13-6-2009

Data: 10.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (czekoresident)

Start: 21.00
 

Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night – Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00.
Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.
O klimat na imprezie zadba dj Holy Honza oraz Smile M.D.

 
 
 
Data: 11.06, Czwartek:

Impreza: Czekolada Studencka

Dj`s: A-coustic, Discobart (czekoresident)

Start: 21.00

 

Jesteś może w trakcie sesji? a może już jeden z egzaminów właśnie zdałaś/eś? a może po prostu lubisz wyjść w czwartek, szczególnie w dniu święta pobawić się ze znajomymi? jeżeli tak to bezsprzecznie powinieneś przyjść w czwartek do Czekolady! Będą na Ciebie czekać dj'e : A-coustic i Discobart, którzy zadbają o to żebyś miło spędził czas w klimatach lat 70' 80' 90' i pop. Pomocna w tym będzie nasza promocja: Morze DARMOWEJ WÓDKI do rozlania na barach dla każdego od 22.30 do  23.00! Serdecznie zapraszamy!


klimat: funky, pop, r'n'b, retro

 
 
 
 
Data: 12.06, Piątek: 

Impreza: Choco Show    

Dj`s: Alan White( czekoresident)

Start: 21.00

 
 
 
 

Data: 13.06, Sobota:

Impreza: Audiopleasure

Dj`s: A-coustic, Discobart

Start: 21.00

 

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. O najlepszy klimat na imprezie zadbają: A-coustic i Discobart.