Data wydarzenia: 13-6-2009

Data: 10.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open bar dla Kobiet!

Dj`s:  Domin (Rezydencja), Micah (Czekoresident)

Start: 20.00
 

Klimat; House/R&B

Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
 
Data: 11.06, Czwartek:
Impreza: HOT CZOKLAT!
Dj`s: Cube (Born2roll, Czekolada – Łdz)
        Smoov-B (Born2roll, Czekolada – Łdz)
Start: 20.00
 

Klimat;R&B/Hip-Hop/Dancehall

Hot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

 
 
Data: 12.06, Piątek:
Impreza: Are You Single?
Dj`s: Cyber
Start: 20.00
 

Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro House

Are You Single?" to cykl imprez dla singli, organizowany wspólnie z serwisem Sympatia.pl z myślą o singlach.
To właśnie dla nich przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy. Zapraszamy singli i osoby, które otwarte są na nowe znajomości. Mnóstwo osób - i wszyscy przychodzą tu po to, by poznać kogoś nowego, na którego czekali całe życie. Musisz się tu pojawić - zaspokoić ciekawość i poznać wyjątkowe osoby.
Patronat imprezy: Radio Eska i TVN. Więcej informacji www.AreYouSingle.pl.

 
 
 Data: 13.06, Sobota:
Impreza: Audiopleasure
Dj`s: Alan White (Czekoresident)
Start: 21.00
 

Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro House

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tym razem w klubie za konsolą dj'ską pojawi się ponownie Alan White (Czekoresident), który oprócz systematycznego odwiedzania Łódzkiej czekolady miał już okazję pojawić się chyba na wszystkich najważniejszych i największych festiwalach myzycznych w Polsce ale i także za granica (min.Mayday Polska, Sensation White, Soundtropolis, Electro City czy Love Parade). Możecie się spodziewać pompujących i tanecznych hitów electro house oraz dzwięków z pogranicza disco house. Ten zestaw można śmiało nazwać wybuchowym!!!