Data wydarzenia: 13-6-2009

Data: 10.06, Środa:
Impreza: Ladies Night

Dj`s:  Winger (Czekolada Poznań), Andy Mile (Czekolada Poznań)

Start: 20.00
 
klimat; R&B/Hip-Hop/House/Dancehall/Funk
 

Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
 
 
Data: 11.06,  Czwartek:
Impreza: Hot Chocolate!
Dj`s: Winger (Czekolada Poznań) & Goście Winger'a
Start: 20.00
 
klimat; R&B/Hip-Hop/Latino/Dancehall/Funk


Hot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie
Czekolada.

 
 
 

Data: 12.06, Piątek:

Impreza: SWEET VIBES
Dj`s: Andy Mile (Czekolada Poznań), Winger (Czekolada Poznań)
Start: 20.00
 

Klimat; House/Melody House/Electro House/R&B/Hip-Hop/Dancehall/Funk


Kolejne słodkie wibracje muzyczne w klubie Czekolada. Na dwóch poziomach dwa różne klimaty muzyczne. Na pierwszej sali bedziecie mieli okazje nie tylko usłyszeć ale i zobaczyć to co miksuje dj Winger. Specjalnie dla was zaprezentuje on swój Video mix. Na górnym parkiecie swoje umiejętnosci zaprezentuje Poznański rezydent Czekolady Andy Mile.
Andy Mile jest młodym adeptem sztuki turntablizmu oraz produkcji muzycznej, to także zdeklarowany zwolennik współczesnej techniki dedykowanej muzyce. Na polskiej scenie klubowej istnieje od ponad 6 lat, a do chwili obecnej, pośród najlepszych, rodzimych Dj-ów, gościł w klubach: SQ, Piekarnia, Prozak, Sonobar, Estravaganza, Hipnoza oraz Platinium. Regularnie co roku, w sezonie letnim, gra także na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu, jak również na poznańskiej Malcie.

 
 
 
Data: 13.06, Sobota:
Impreza: Audiopleasure – dj Winger B-Day
Dj`s:  Winger, Dj Kostek (Czekolada Łódź)
Start: 21.00
 
Klimat; R&B/Hip-Hop/House/Dancehall/Funk


DVJ to osoba stanowiąca połączenie DJ z VJ, zajmująca się jednoczesnym miksowaniem zarówno muzyki, jak i obrazu, korzystająca z specjalnego sprzęty typu Mixer Rane TTM 57 SL oraz standardowych adapterów dj-skich marki Vestax. W odróżnieniu do VJ, który prezentuje gotowe wizualizacje DVJ tworzy je ‑na żywo. Wizualizacje w standardowej formie od dawna stanowiły element uzupełniający występy dj-skie, jednak w momencie wypuszczenie przez firmę Rane odpowiedniego mixera przeistoczyły się w osobną sztukę, dając możliwość stworzenia niesamowitego audiowizualnego show. Początkowo dvj-ing opierał się tylko i wyłącznie o muzykę house i techno. Prekursorami tej nietypowej sztuki w Polsce, jeśli chodzi o muzykę z gatunków: R'N'B, Hip Hop, Dancehall, Funk oraz Soul są DVJ RINK oraz DVJ WINGER. Obaj pochodzą z Poznania i na stałe rezydują w poznańskim klubie Czekolada. Oprócz nich tej nocy pojawi się jeden z najlepszych w Polsce dj hip-hop'owych Dj Kostek oraz specjalnie zaproszenie przez jubilata goście. To najbardziej spektakularne wydanie clubbingu, które oferuje możliwość podróży pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi i nawiązywanie nowych znajomości.