Data wydarzenia: 12-6-2009

Zapraszamy 12 czerwca 2009 od godz.18:00 do godz.22:00 na czerwcowe wydanie audycji "Promaidmusic Session" na antenie www.deepzone.pl

Niewielu z nas wie że w Polsce są młodzi  i bardzo utalentowani producenci którzy cieszą się uznaniem za granicami naszego kraju a u nas nie bardzo są doceniani .
Przedstawiamy trzech młodych dj którzy mogą pochwalić się swoimi produkcjami granymi przez światowe gwiazdy muzyki elektronicznej.

LavKastor /Red Force ,Shah Music/

Agencja Promaidmusic rozpoczęła właśnie współpracę z tym młodym producentem.

 Patryk Twardy urodzony w Lublinie 27.02.1989. Mieszka w nieopodal położonych Bełżycach, gdzie tworzy oraz prowadzi  codzienne życie. Swą fascynacje muzyką elektroniczną zaczął pod koniec lat 90.
Produkcją muzyki zajął się w 2004 roku. Na przełomie 2005-2006 r. wygrał kilka konkursów muzycznych, między innymi konkurs na remix dla CJ Stone'a w 2006 którym wraz z Enyo Giove wywalczył miejsce na vinylu.
Kolejnym jego wydawnictwem było "E3", które pojawiło się w połowie 2008 roku nakładem amerykańskiego labelu Red Force Recordings w wersji cd oraz na vinylu. Obok wersji oryginalnej pojawiły się remixy Adama Nickey'a, CJ Stone'a, Evbointh'a, Anguilla Project oraz Redstar'a.
Wystąpił w kilku klubach w Polsce, oraz na Euforia Festival w 2008 roku przed ponad 6000 klubowiczów. Stworzył również hymn na ten festiwal zatytułowany "Ssab", który został wydany na początku 2009. W międzyczasie stworzył również kilka remixów między innymi dla Ministry Of Sound oraz Red Force Recordings. Pod koniec 2008 roku zrobił własne studio poza domem. Mówi, że nie ma ściśle określonego stylu, chce eksperymentować oraz mieszać gatunki, trance, progressive, minimal oraz wplatać w całą kompozycje vocal. Jego plany na przyszłość to produkcja utworów wokalnych.
Supportował takie gwiazdy jak: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, DJ Shah, Marcus Schossow, Alex M.O.R.P.H., Woody Van Eyden oraz wielu innych.
Jego utwory można kupić na:

www.trackitdown.net
www.beatport.com
www.cdjshop.com


Adam Nickey /Anjunabeats,Deep Blue/

Znany również jako Kai Del Noi, na co dzień używa imienia i nazwiska Sebastian Wichary. Jeden z pierwszych artystów muzyki trance w Polsce, swój debiut osiągną utworem "Perfect Destiny" któy w 2006 roku ukazał się w lableu Solarstone (Deep Blue Records). Jego kolejne utwory tj. Never Gone, Shift oraz Slider wydane zostały w Anjunabeats. Ma na swoim koncie blisko 20 remixów.

Evbointh /Anjunabeats,Red Force/

Krzysztof Michalak, urodzony 29.08.1990.Swój debiut osiągnął dzięki utworowi "One Wish"wydanemu w wytrwórni Above & Beyond (Anjunabeats) który ukazał się również na "A State Of Trance-Year Mix 2007" Armina Van Buuren'a.. Kolejne jego wydawnictwo to "Black Stones" wydane w amerykanskim labelu Red Force Recordings.

Info:
 
Zapraszamy!!