Data wydarzenia: 3-7-2009

Dnia 3 lipca 2009 roku o godzinie 20:00 w klubie Grawitacja odbędzie się I Festiwal Muzyki Klubowej Sylwester Latem 2009. Będzie to impreza o charakterze charytatywnym. Cały dochód z festiwalu przeznaczony zostanie na realizację zadań statutowych Fundacji.

Pomysłodawcą festiwalu i zarazem organizatorem jest Fundacja Pokonać Schody W akcję włączyli się również sponsorzy, którzy ufundowali plakaty i reklamę.

I Festiwal Muzyki Klubowej Sylwester Latem 2009 będzie pierwszą tego typu imprezą na Warmii i Mazurach. Podczas imprezy nie tylko będzie można posłuchać specjalnie na tę okazję wyselekcjonowanych przez pięciu Dj'i brzmień muzyki klubowej, ale być świadkiem niesamowitego i pełnego energii pokazu barmańskiego w wykonaniu barmanów z F4F Bar. Za sterami staną olsztyńscy Dj'e: C.WhyC, Savik, one2one, Elpe, Scream da break. O 12.00 zgodnie z tradycją sylwestrową darmowy szampan dla wszystkich uczestników.

 Głównym celem fundacji jest udostępnienie miejsc użyteczności publicznej takich jak restauracje, kluby itp. osobom niepełnosprawnym, poruszającym się przede wszystkim na wózkach inwalidzkich, które tak samo jak pełnosprawni mają prawo do rozrywki, czy dostępu do miejsc kultury, a ich świat nie powinien kończyć się w czterech ścianach.

Zapraszamy do uczestnictwa w niesamowitym i jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu klubowym.

 

OFICJALNIA STRONA FESTIWALU: WWW.SYLWESTERLATEM.PL

 
Bilety:

10pln do nabycia w skateshopie Remedium (ul. Kołłątaja 2)

10pln do nabycia w Salonie Zabaw Urwis (C.H. Alfa)

15pln w dniu Festiwalu przy wejściu do klubu Grawitacja (ul. Żołnierska 14B)