Data wydarzenia: 20-6-2009

Data: 17.06, Środa:
Impreza: LADIES NIGHT Open bar dla Kobiet!

Dj`s: Lead (Łódż), Micah (Czekoresident)

Start: 20.00
 

Klimat; House/R&B

Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...


 
 
Data: 18.06, Czwartek:

Impreza: HOT CHOCOLATE

Dj`s: Cube (Born2roll, Czekolada – Łdz)

        Smoov-B (Born2roll, Czekolada – Łdz)

Start: 20.00
 

Klimat;R&B/Hip-Hop/Dancehall

Hot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.


 
 
 

Data: 19.06, Piątek: 

Impreza: SWEET VIBES!

Dj`s: Lead (Lodz)

Start: 20.00

 

Juz w najbliższy piątek potężna dawka hitów muzyki klubowej w Czekoladzie. O energię na parkiecie zadba dj Lead, który już miał okazję niejednokrotnie pokazać swoje umiejętności bywalcom Łódzkiej Czekolady. Dj Lead (Radiostacja - Warszawa) - prywatnie Rafał Wodziński - dj, promotor imprez i dziennikarz radiowy, z muzyką klubową związany od 2000 roku, gra od początku 2004. W roku 2001 rozpoczął cotygodniowy cykl audycji z muzyką house trwający do 2004 r. w podwarszawskim Radiu Bogoria (słyszalnym również w Warszawie). Ten program nosił nazwę House Vibes. Lead promował w nim wszystkie gatunki muzyki house i gościł djów takich jak: WaWa (Defected/PL), Matush, Dudson, Yacoobee, Ola, Sunny, Igor, Pelcu i wielu innych. Rezydentami piątkowych wieczorów w House Vibes byli DJ`e Arsen i Trip laueraci "Pierwszych Kotów 2002" z warszawskiego klubu Piekarnia oraz Simon S. Oprócz House Vibes, na antenie tej stacji dzięki niemu pojawiła się w jako jednej z pierwszych polskich rozgłośni radiowych lista Vinyl Charts Polska. Lead był pierwszym managerem znanej dzisiaj w stolicy agencji Different Colours. W 2004 roku przeszedł do Radiostacji, gdzie został prezenterem, a później również prowadzącym wspólnie z Adamusem program Klubostacja. Grał w takich warszawskich miejscach jak: Piekarnia, Organza,oraz Cień (Kraków), Rdza(Kraków), Midgard (Kraków), Grał z djami: Ian Carey (Defected/USA), Stonebridge (Stoneyboy/SE), Till West & DJ Delicious (DE), Jerry Ropero (DE), Pete Haywood (UK), Alex Miles (Subliminal/Uk/Bora Bora/Ibiza), WaWa (Defected/PL). Jego sety są z reguły ostatnio bardzo eklektyczne.


 

Data: 20.06, Sobota:

Impreza: Audiopleasure

Dj`s: Carbo (Łódź), Micah (czekoresident)

Start: 21.00
 

Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro House/R&B/Black Music

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanow goracych rytmow.
Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki dwóm dj-om. Dj Lead rezydent Łódzkiego klubu Rezydencja zapewni wam najświeższe hity z szeroko pojętej muzyki house zaś dj Micah uraczy wszystkich przebojami z gatunku R&B i black Music.