Data wydarzenia: 20-6-2009

Data: 17.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Sushi (czekoresident)

Start: 21.00

 
Klimat; House/R&B


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
 
Data: 18.05, Czwartek:
Impreza: I love 80s
Dj`s:Brothers (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: free
 

Klub Czekolada w Chorzowie zaprasza na natapirowaną, kolorową i lakierowaną imprezę z muzyką lat 80-tych. Kate Bush, OMD, Samanta Fox , czy Kim Wild to tylko niektórzy z twórców, których muzykę będzie można usłyszeć tego dnia !

 

W czwartek przeniesiemy się do czasów tapirowanych fryzur, ostrych makijaży i dobrej zabawy przy elektroniczno-popowych dźwiękach.

W modzie tego okresu obowiązywał przede wszystkim kolor i połysk, ale także naprasowywanki, cienkie lub szerokie lakierowane paski, legginsy, torebki na łańcuszku, korale, klipsy, bransoletki. Niektóre z elementów stroju powracają obecnie do łask, przeżywając swój renesans. Skorzystaj z nich więc, wybierając się na nasze party.

 

Dla wszystkich przebranych drink „80 wolt” GRATIS !


Dj’s: Brothers!
Wejście: free free !
Muzyka: TYLKO lata 80-te !!!
 
 
 
 
Data: 19.06, Piątek:
Impreza: URODZINY CZEKOLADY
 
 

Serdecznie zapraszamy na 4 urodziny klubu Czekolada w Chorzowie, które odbędą się 19 i 20 czerwca.

 
W piątek 19 czerwca po raz pierwszy w Chorzowie na taka skale odbędzie się
Music&VideoLiveMix Party w wykonaniu najlepszego DVJ'a w Polsce - DVJ WINGER’a!
Przyjdzie i zobaczcie niesamowity efekt synchronizacji muzyki i video! Wraz z nim zagra rezydent klubu Czekolada w Chorzowie Marcel McLoud. Podczas piątkowej imprezy wśród klubowiczów przechadzać się będą hostessy z BODYPAINTING, dodatkowo podgrzewając atmosferę.
 
dj’s: DVJ Winger (MVLR/Poznań)

        Marcel McLoud ( czekoresident)

                   

 
 
 
 
 
 
Data: 20.06, Sobota:

Impreza: URODZINY CZEKOLADY - Czekoladowe HOUSERADIO

 

Dj`s: Phil Jensky(houseradio.pl)Solo(houseradio.pl)

Magda Diacov (vokal - finalistka Idola) + Łukasz dj.

Start: 21.00
 
 

W sobotę 20 czerwca w Czekoladzie z okazji urodzin impreza najlepszego polskiego radia internetowego – HOUSERADIO. Zagra na niej Phil Jensky, Solo, Lukash, a całość dopełni zmysłowy głos wokalistki Magdy Diakov znanej m.in. z programu IDOL.

 

Ciepłe melodie, delikatne brzmienia z gatunku house pozwolą wszystkim uczestnikom imprezy poczuć magię nadchodzącego lata oraz wakacji. Specjalnie na tą okazję klub przygotował wiele ciekawych promocji na barze, a dla uczestników płyta z dźwiękami Houseradia.

 
 
 
Oprócz tego przygotowaliśmy szampana oraz tort dla wszystkich,
promocje na alkohol i wiele innych niespodzianek.
W ten weekend nie może Ciebie zabraknąć w Czekoladzie - miejscu zrodzonym z
miłości do zabawy! ZAPRASZAMY!
 
 

Dj's:
Phil Jensky / the remix label/ houseradio.pl

Solo / houseradio.pl
Lukash / freedriver

Magda Diakov / freedriver / wokal

 
 
Klimat muzyczny: progressiwe, wokal house


Informację o artystach:

LUKASH
Swoja przygodę z muzyka clubowa rozpoczął 8 lat temu, gdy fascynacja gatunkiem house przerodziła się w zamiłowanie i stała się stylem jego życia. Pierwsze kroki w charakterze dj'a stawiał w latach 2000/2001 w Gliwicach (Club Promil), a następnie w Clubie Incognito (Zdzieszowice k. Strzelec Opolskich). W 2005 roku trafił do Clubu Hemingway w Gliwicach, by półtora roku później zostać jego rezydentem. Od dwóch lat jest współwłaścicielem Clubu Revolution w Gliwicach, rozpoczął także tworzenie własnych produkcji. Muzyczne inspiracje czerpie z twórczości
m.in. Davida Guetty, Fuzzy Hair, Tigi, Booka Shade. Obecnie porusza się w gatunkach Progressive/ Vocal/ Break/ Electro House. Cecha charakterystyczna wszystkich jest dynamika i pozytywna energia.


MAGDA DIAKÓW

Wokalistka, profesjonalną przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 roku. Ze sceną muzyczną związana od 5 lat. Mimo młodego wieku ma juz na swoim koncie wiele nagród i tytułów. Współpracowała z Januszem Józefowiczem i teatrem BUFFO, znalazła się w finałowej 10-tce czwartej edycji programu IDOL. Obecnie poświęca się tworzeniu muzyki soul/ funky, współpracuje także z muzykami/składami jazzowymi oraz funky. Związana z kolektywem FameAddicts pomaga tworzyć niezapomniany klimat imprez Feels Like Housemusique.

Obecnie promuje płytę którą wydała z zespołem INSIDE. Płyta dostępna w salonach EMPIK. oraz na stronie http://www.insidemusic.eu/plyta.htm


PHILL JENSKY

Zamieszkały w Krakowie, student kulturoznawstwa i filmoznawstwa. Za deckami stanął w 2005 roku. Zaczynał w Rally Cafe, gdzie, był współorganizatorem paru imprez cyklicznych, obejmujących szeroko pojęte gatunki house, trance, progressive. Jego ewolucja muzyczna została zapoczątkowana przez progressive oraz ambient i rozwijała się wraz z odkrywaniem coraz to ciekawszych dźwięków. Obecnie w swoich setach gra glownie tech-house i deep'y + progressive. Nie ogranicza się tylko do jednego gatunku. Uważa, ze dobry set, to nie tylko taki który jest spójny, ale także niosący ze sobą dużą dawkę różnorodnych emocji. Dostał zaproszenie do nagrania swojego mixa dla www.mixing.hu, www.danceradio.gr oraz dla www.mixntrix.net.

W 2008 roku zaczął współpracować z radiem houseradio.pl, gdzie co miesiąc można posłuchać jego audycji "Strangers In The Night" wraz gośćmi. Jeden z jego audcji zostało docenione przez DJ Magazine i zostało uznane Mixturą nr.1 (Kwiecien 2008). Pod hasłem "Sunday Best" wspólnie z dj'em Ezzo rozkręca niedzielne imprezy we Franticu jako jeden z rezydentów.


SOLO

Swoja przygodę z muzyka zaczynał bardzo wcześnie. Pierwsze kroki stawiał jako wokalista grupy acid jazzowej, później współzałożyciel jednej z pierwszych grup tanecznych Break Dance na Śląsku. W ten sposób miął możliwość odwiedzenia różnych zakątków Polski i zagranicy. Występy na festiwalach, pokazach, turniejach na których pierwszy raz zetknął się z muzyka grana z winyli... Za gramofonami stanął pierwszy raz pod koniec 2004 roku. Zaczynając od muzyki House, zdobywał rzesze sympatyków swoich setów. W krótkim okresie doceniono jego pomysły i zaproszono do współpracy oraz objęcia rezydentury w nieistniejącym juz klubie Pozytywka. Miejsce ,które do dzisiaj istnieje w sercach wielu klubowiczy. Tam tez rodzi sie pomysł i powstaje cykl imprez pod nazwa Lipstick. Impreza na której zagrała czołówka polskiej sceny klubowej jak i wielu dj's z polski i zagranicy. Muzyka która gra obecnie to połączenie progressiv house z elementami elektroniki. Współpracuje również z wokalistka Holly, która to zabarwia jego sety o znakomity wokal.  Obecnie prowadzi projekt pod nazwa Houseradio (www.houseradio.pl) radio internetowe, które promuje dobra muzykę klubową.