Data wydarzenia: 27-6-2009

Data: 24.06, Środa:

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Holy Honza (Czarna Fiesta SuperstarS), Smile M.D. (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: Panie Free

 

Kolejny raz zapraszamy na imprezę, która już na stałe wpisała się w imprezowy tydzień naszego miasta, czyli Ladies Night – Święto prawdziwych kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do pełnego zrelaksowania się przy barach pijąc nieograniczoną liczbę darmowych drinków i wódki od 21:00 do 23:00. Jeżeli macie ochotę tego dnia ruszyć się z domu, polecamy nasz klub bo to właśnie u nas odbywa się najbardziej gorąca impreza w mieście.


O klimat na imprezie zadba dj Holy Honza oraz Smile M.D.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE LADIES!

Panowie wiecie ile Ladies jest na takiej imprezie??

 
 

Data: 25.06, Czwartek:

Impreza: Czekolada Studencka

Dj`s: A-coustic, Discobart
Start: 21.00
 

Jesteś może w trakcie sesji? a może już jeden z egzaminów właśnie zdałaś/eś? a może po prostu lubisz wyjść w czwartek, szczególnie w dniu święta pobawić się ze znajomymi? jeżeli tak to bezsprzecznie powinieneś przyjść w czwartek do Czekolady! Będą na Ciebie czekać dj'e: A-coustic i Discobart którzy zadbają o to żebyś miło spędził czas w klimatach lat 70'80'90' i pop. Pomocna w tym będzie nasza promocja: Morze DARMOWEJ WÓDKI do rozlania na barach dla każdego od 22.30 do  23.00! Serdecznie zapraszamy!


klimat: funky, pop, r'n'b, retro

 
 
Data: 26.06, Piątek:  

Impreza: Czerwony dywan presents!: Deev M

Dj`s:Deev M (Piekarnia/Wawa), Smile M.D. (czekoresident)  
Start: 21.00
 

W ten piątek już czwarta edycja cyklu - "CZERWONY DYWAN PRESENTS" w Klubie Czekolada. Raz w miesiącu będziecie mogli posłuchać i pobawić się przy muzyce dj'ów z najlepszych klubów w Polsce. Serwować będą najnowsze muzyczne trendy, które grane są w innych miastach Polski. Tym razem zaprosiliśmy dj'a ze stolicy, rezydenta legendarnego klubu Piekarnia- Deev M.
Ostatnio ten wyjątkowo utalentowany dj w kultowym klubie Platinium, został nagrodzony gromkimi brawami za rewelacyjnego seta. Przyjdź i sprawdź jak się gra w innych miastach Polski.
Deev M to dj wychowany na muzyce lat 80-tych. Na warszawskiej scenie zadebiutował w 2002 roku w klubie Piekarnia, będącym kolebką polskiej sceny klubowej. Doświadczenia wyciągnięte z tamtego okresu, rozwinęły w nim to, co najważniejsze - podstawy, dzięki którym doskonalił swoje umiejętności. Tam też rozsmakował się w muzyce elektronicznej, z którą związany jest do dziś. Deev zaspokoi swoimi setami każdego, nawet bardzo wybrednego słuchacza. Poprzez dźwięki doskonale potrafi przejąć władzę nad tłumem i zabrać go w magiczną podróż. O swojej muzyce mówi: „Jeśli chodzi o moje sety, to potrzebuję w nich różnorodności, żeby to co robię było interesujące również dla mnie. Łączenie utworów w różnym stylu to fantastyczny sposób na wyrażanie nastroju, w którym aktualnie się znajduję.”

 
 

Data: 27.06, Sobota:

Impreza: Audiopleasure 

Dj`s: Looka, Alan White
Start: 21.00

 

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. O najlepszy klimat na imprezie zadbają: Alan White i Looka