Data wydarzenia: 27-6-2009

Data: 24.06, Środa: 

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!         

Dj`s: Sushi (czekoresident)

Start: 21.00

 
Klimat; House/R&B


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
Data: 25.06, Czwartek:
Impreza: I love 80s
Dj`s:Brothers (czekoresident)
Wstęp: free
 

Klub Czekolada w Chorzowie zaprasza na natapirowaną, kolorową i lakierowaną imprezę z muzyką lat 80-tych. Kate Bush, OMD, Samanta Fox , czy Kim Wild to tylko niektórzy z twórców, których muzykę będzie można usłyszeć tego dnia !

 

W czwartek przeniesiemy się do czasów tapirowanych fryzur, ostrych makijaży i dobrej zabawy przy elektroniczno-popowych dźwiękach.

W modzie tego okresu obowiązywał przede wszystkim kolor i połysk, ale także naprasowywanki, cienkie lub szerokie lakierowane paski, legginsy, torebki na łańcuszku, korale, klipsy, bransoletki. Niektóre z elementów stroju powracają obecnie do łask, przeżywając swój renesans. Skorzystaj z nich więc, wybierając się na nasze party.

 

Dla wszystkich przebranych drink „80 wolt” GRATIS !


Dj’s: Brothers!
Wejście: free free !
Muzyka: TYLKO lata 80-te !!!
 
 

Data: 26.06, Piątek: 

Impreza: Open Space
Dj`s: De Trebles!
Start: 21.00
 
 

Data: 27.06, Sobota:

Impreza: Glamour House   
Dj`s: Kid / Flyper/ K.Andy
Start: 21.00
 
 

Just enter & be Glamour!

 

Impreza, na której usłyszycie wszystko, co wywarło wpływ na muzykę klubową ostatnich lat. Od tych starszych oldschool’owych brzmień po najświeższe hity oczywiście „in the mix”. Pamiętasz nagrania takich artystów jak DJ Tonka czy Michael Gray, takie kawałki jak "Show me love" czy "Call on me"? Znasz najnowszy kawałek Davida Guetty? Jeśli tak, to ta impreza jest dla Ciebie!

Tej nocy przywrócimy dobre wspomnienia, oraz sprawimy, że zapomnisz o codzienności. Tego dnia szampan będzie lał się strumieniami…

 
Będzie po prostu Glamour... 

Nie może zabraknąć Ciebie i Twoich znajomych!

 

Już 27 czerwca zabierz znajomych i odwiedź najsłodszy klub na Śląsku.

Glamour to czar, wspaniałość, blask i tak właśnie będzie!

 
 
UWAGA:

Po raz pierwszy na Śląsku pojawi się  ESKA SUMMER CARS PATROL – czyli najnowszy projekt wakacyjnej akcji RADIA ESKA.

Nie zabraknie gadżetów od radia i Sponsorów oraz wielu innych niespodzianek.

 
 
 
 
dj-e glamour house:
 
 

X.Pablo - jego przygoda z muzyką zaczęła się sześć lat temu od współorganizowanych przez niego imprez z formacją Kung-Fu Kru na których dominował Vocal House. Paweł powoli krystalizował swoje brzmienie grając głownie na imprezach z cylku Seelecta. Przez ponad trzy lata związany z  Agencją Extomusic - obecnie jednak reprezentuje grupę DJ-ów niezależnych. Dzięki rezydenturze m.in.: w katowickim klubie Sqandal miał możliwość zagrać z takimi gwiazdami jak: Stonebridge (Szwecja), Tom Novy (www.tomnovy.com) DE, Paul Jackson (Kid Stuff) UK, Raul Rincon (Tenor Rec./ Advance Notion) DE, Miguel Pellitero (MoS Radio/ DTPM) UK/ESP, Ian „45” Carrey (Soul Providers) USA, Savas Pascalidis (Gigolo Records) DE, Ozgur Can (Lost Language) Szwecja,  Mark Wilkinson (Problem Kid/ Defected) UK, Alex Romano (Rootz Rec.) NL, Dubrovskaya (Diskoteq Agency) RU, Gilles aka G&G (Vinyl Dust) FR, Puku (Eibisi Club) ESP, Lord Di Marco (Chocoflash) FR, Ally Mac (PublicDomain) Szkocja i wieloma innymi. Odwiedził bardzo wiele klubów, które trudno tutaj wszystkie wymienić. Obecnie w jego setach dominuje minimal  często jednak lubi wracać do klasycznych housowych brzmień - wszystko to jednak podane jest w charakterystycznym energetycznym rozpoznawalny stylu. Jego ulubione wytwórnie to: Agoria, Plastic City, Defected, Subliminal, Mobilee, Pickadoll, Tsuba.

 
 
 

Kid - to dj z powodzeniem działający na śląskiej scenie muzycznej od roku 1998. Najmilej wspomina występy z takimi artystami jak: Sonique, Benjamin Bates, Dave McCullen, Gianluca Motta, Jonathan Ulysses, Westbam, Marco V, Marcel Woods oraz Jesselyn. Od roku 2003 – 2007 był główną postacią jednego z najlepszych klubów Małopolski – Epsilonu (Kraków / Izdebnik). Miał również okazję zaprezentować się podczas popularnego eventu na katowickim lotnisku Muchowiec - Nature One Polska 2008. Od 2006 roku grywa także w miejscach mniej komercyjnych, gdzie grając house’owe brzmienia ukazuje swą prawdziwą, wieloletnią pasję. Rok 2007 to również początek współpracy z agencją eventową ExtoMusic. Jego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Silne zainteresowanie muzyką od młodych lat wpłynęło na bogate doświadczenie i szeroką znajomość różnych stylów muzycznych. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest wyczucie publiczności i granie dla niej, a miły odbiór tego co tworzy jest dla niego czymś naprawdę bardzo przyjemnym. Do osiągnięć KiDa można także dołączyć singiel DJ Kid - Boogie Time, który powstał w 2007 roku we współpracy z Mbrotherem.

 
 

Flyper - od dziecka zafascynowany muzyką. Jego przygoda z klubowym życiem zaczęła się ponad 4 lata temu. Już wtedy muzyka oraz możliwość prezentowania jej innym  stała się jego ogromną pasją. Dzięki pomocy m.in. DJ-a Testona miał możliwość zagrać swój pierwszy set w katowickim klubie Sqandal dla tzw. „szerszego” grona odbiorców. Na początku grał funky i vocal house, mimo wszystko cały czas poszukiwał innych dźwięków. Obecnie jego sety to duża dawka pozytywnego electro house zmieszanego z funkowym bitem i energicznym vocalem. Odkrył w sobie także pasje do indyjskich brzmień m.in.: bolly, kolly, tolly, indian pop, punjabi & bhangra. Na co dzień jest także miłośnikiem deep & westcoast house.  Od roku 2007 związany z katowicką agencją eventową EXTOMUSIC. Rezydent ogólnopolskiej imprezy: Bollywood Night.pl

 
 
 

…. zakosztuj czeko-smaku Glamour …

 
 
Więcej informacji o imprezie: www.glamourhouse.pl