Data wydarzenia: 28-6-2009

Data: 24.06, Środa:
Impreza: Ladies Night

Dj`s:  Winger (Czekolada Poznań), Andy Mile (Czekolada Poznań)

Start: 20.00
 
klimat; R&B/Hip-Hop/House/Dancehall/Funk
 

Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

 
 
 
Data: 25.06,  Czwartek:
Impreza: ALOHA FROM HAWAI – IMPREZA STUDENCKA

Dj`s: Holy Honza (CzarnaFiesta/SuperstarS)+dj house Andy Mile

Start: 20.00
 
klimat; R&B/Hip-Hop/Latino/Dancehall/Funk
 
Dla przebranych w Hawajskie klimaty niespodzianka na barze
 
 
 
 
 
 

Data: 26.06, Piątek:

Impreza: SWEET VIBES

Dj`s:  Holy Honza, Andy Mile (Czekoresidents)

Start: 20.00
 

Klimat; R&B/Hip-Hop/Latino/Dancehall/Funk/Mouse


Kolejne słodkie wibracje muzyczne w klubie Czekolada. Na dwóch poziomach dwa różne klimaty muzyczne. Na pierwszej sali będziecie mieli okazje nie tylko usłyszeć ale i zobaczyć to co miksuje dj Holy Honza. Specjalnie dla was zaprezentuje on swoj Video mix-set. Na górnym parkiecie swoje umiejętności zaprezentuje poznański rezydent Czekolady Andy Mile, który zmiksuje rożne odmiany muzyki house.

 
 
 
 
 
Data: 27.06, Sobota:
Impreza: Audiopleasure
Dj`s:  
Start: 20.00
 

Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu.

 
 
 
 

Data: 28.06, Niedziela:

Impreza: Finał Urodzin Czekolady
Start: 20.00
 

Serdecznie zapraszamy na finał 4 urodziny sieci klubów Czekolada połączony z Narodzinami klubu Czekolada w Poznaniu, który odbędzie się 28 czerwca w Niedzielę. 

 
Tego dnia w Czekoladzie na górnej sali będzie można usłyszeć przyprawiający o dreszcze przyjemności live act w wykonaniu duetu dj’skiego : DJ Dudekk& Dj Licky (Mono Bar/Wawa), oraz saksofonisty Tomasza Busławskiego, których będzie wspierać rezydent Czekolady w Lublinie dj Smile M.D. 
Na dolnej sali będziecie mogli przyjrzeć się DVJ BATTLE pomiędzy DVJ WINGER a DVJ RINK. Specjalnie na tą okazje przygotowaliśmy liczne projektory, które sprawią że pojedynek będzie jeszcze bardziej efektowny.
Podczas imprezy wśród klubowiczów przechadzać się będą piękne hostessy z BODYPAINTING topless, dodatkowo podgrzewając atmosferę. Dodatkowo będziecie mieli okazję zobaczyć pokazy sztuki barmańskiej Flair w wykonaniu grupy High Fly Bar!
 
Oprócz tego przygotowaliśmy szampana oraz tort dla wszystkich, promocje na alkohol i wiele innych niespodzianek. W ten dzień nie może Ciebie zabraknąć w Czekoladzie - miejscu zrodzonym z miłości do zabawy! ZAPRASZAMY!
 

dj’s:

Dudekk (Mono Bar/Warszawa) 

Licky ( Mono Bar/Warszawa

Tomasz Busławski (sax)

Smile M.D. (czekoresident/Lublin)