Data wydarzenia: 4-7-2009

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Sushi (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: free
 

Ladies Night to jedyna tego typu impreza na Śląsku! W każdą środę tylko u nas prawdziwe Święto Kobiet! Wszystkie Panie od godziny 21.00 do 23.00 piją za darmo drinki serwowane przez barmanów. To idealna okazja na zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego, Imienin, Urodzin lub po prostu spotkać się w gronie przyjaciółek i poplotkować. Panowie – Wy też tam musicie być!

 
Data: 02.07, Czwartek:

Impreza: Karaoke z nagrodami dla śpiewających i after party od 24.00 I love 80’s

Dj`s:Brothers (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: free
 

I LOVE 80’s to natapirowana, kolorowa i lakierowana impreza z muzyką lat 80-tych. Kate Bush, OMD, Samanta Fox , czy Kim Wild to tylko niektórzy z twórców tej epoki.
Ta impreza to gwarancja dobrej zabawy przy elektroniczno-popowych dźwiękach. . Skorzystaj z mody w stylu RETRO wybierając się na nasze party.

Gwiazdą specjalną tej imprezy będzie zespół Papa Dance ;)

 

Data: 03.07, piątek
Impreza: Kicz Party            

Dj`s: Zaurus (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: 10pln
 

W tym miesiącu rusza znana i lubiana przez wszystkich impreza KICZ PARTY. Jak zawsze dj Zaurus zaserwuje hity disco i lat 90-tych oraz „szalała i dawała…" Czy pamiętacie przeboje takich zespołów jak Real McCoy, Dr Alban, La Bouche, Fun Factory czy Erotic? Macie niepowtarzalną szansę przenieść się w cudowne lata 90-te gdzie na listach przebojów królował eurodance !
Wszyscy odważni klubowicze wyciągajcie z szafy odświętne dresy i przybywajcie w kiczowatych przebraniach na kiczowatą imprezę, mamy dla was specjalne promocje na barze J

 
 
 
 
Data: 04.07, Sobota:
Impreza: Back to D.I.S.C.O.
Dj`s: Zaurus (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: 10pln


Tylko w Czekoladzie niezwykła atmosfera inspirowana muzyką kultowego i niezwykle klimatycznego disco lat 60’ i 70' tych z lekką nutą latino, vocal, funky house. Wybierz się z nami w tą sentymentalną podróż! Niech żyją dzwony, spiczaste kołnierzyki i dzikie afro na głowie!!! Kierując się swoją wyobraźnią dobierz najbardziej odpowiedni element stroju z tamtych lat i baw się z nami. Dla przebranych w stroje z epoki disco niespodzianka przy barze!!! Tej nocy barmani polecają specjalnego drinka: D.I.S.C.O.