Data wydarzenia: 18-7-2009

Już 18 lipca w Krzeszowie nad Sanem, po raz pierwszy na Podkarpaciu ,odbędzie się Festival muzyki elektronicznej. Impreza odbywać się będzie na stadionie i w Klubie „Havana” .
Przez dzień i noc na 3 konsolach zagra dla Was czołówka polskiej sceny klubowej, będzie to ponad 20 artystów. Organizatorzy przygotowali też wiele innych atrakcji w postaci pokazów pirotechnicznych i pokazów CO2, producent specjalnie na tą okazję przywiezie aż 6 maszyn CO2 co sprawi że będzie to bez wątpienia największy pokaz na całym Podkarpaciu.

Impreza rozpoczyna się oficjalnie o godz.15:00 na krzeszowskim stadionie ,gdzie będzie ustawiona „Scena dzienna” ,na terenie imprezy stanie też miasteczko piwne, ogródek , wesołe miasteczko oraz specjalne namioty aby pomieścić jak największą ilość klubowiczów. Wstęp na tą część imprezy będzie bezpłatny. Po godz.21:00 impreza przeniesie się do Klubu „Havana” gdzie będzie ustawiona scena główna na której zagrają gwiazdy wieczoru. Tym występom towarzyszyć też będą pokazy pirotechniki i CO2.

Dodatkowo przed Klubem dla fanów nieco lżejszych brzmień zostanie ustawiony namiot z muzyką w klimatach : Dance, vocal i Latino house ,rnb oraz lata ‘80 i ’90.

Dodatkowo obecność pięknych hostess i seksownych tancerek sprawią że będzie to impreza na której musisz być.
Bilety w przedsprzedaży w dzień imprezy do godz. 21:00 w cenie 15 pln, po godz.21:00 w cenie 20 pln.
Więcej info na oficjalnej stronie festiwalu:
oraz na: