Data wydarzenia: 11-7-2009

Data: 08.07, Środa

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!

Dj`s: Sushi (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: free

 

Ladies Night to jedyna tego typu impreza na Śląsku! W każdą środę tylko u nas prawdziwe Święto Kobiet, a wszystkie Panie od godziny 21 do 23 piją za darmo.

 

Data: 09.07, Czwartek

Impreza: Karaoke z nagrodami dla śpiewających i after party od 24.00 I love 80’s

Dj`s:Brothers (czekoresident)

Start: 21.00

Wstęp: free

 

I LOVE 80’s to natapirowana, kolorowa i lakierowana impreza z muzyką lat 80-tych. Gościem specjalnym tej edycji będzie zespół Modern Talking J

 

Data: 10.07, Piątek

Impreza: Feel Like Summer

Dj`s Oliver

Start: 21.00

Wstęp: 10pln

 

Feel Like Summer – czyli wspomnienie wakacji i największe letnie hity z gatunków: disco, dance, latino. Z pewnościa usłyszycie Loft – Mallorca, Paradiso – Bailando, Alexia - Uh la la, Los del Rio - Macarena, Formacja Niezywych Schabów - Lato, Norbi - Kobiety są gorące, czy Sami i Lato. Specjalnie z tej okazji najlepsze orzeźwiające i owocowe drinki w zaskakująco niskich cenach. Dodatkową atrakcją będzie plażowy i tropikalny wystrój klubu.

 
 

Data: 11.07, Sobota

Impreza: GIRLS SHOUT LOUDER

Dj`s: Dee Cee/ Digital Girls/ Katowice oraz Andra/ Tychy

Start: 21.00                                                                  

Wstęp: 10pln

 

Nie od dzisiaj wiadomo, ze gusta muzyczne kobiet różnią się od męskich. Chcesz to sprawdzić ? Tylko 11 lipca dwie piękne i utalentowane panie ze Śląska – Andra oraz Dee Cee zaprezentują swoje sety w klimacie disco, wokal house. Z pewnością nie zabraknie w nich nastrojowych melodi oraz zmysłowych wokali.