Data wydarzenia: 19-7-2009

14.07, BACK TO DISCO

DJ's: Retro i goście

Start: 21:00

BACK TO DISCO  muzyka z lat 70, 80, 90!!!

Modern Talking, Bad Boys Blue, Savage, Samanta Fox, Boney M, Depeche Mode, Ultravox, Gipsy Kings, Tarkan, Paradisio, Loft, Ace Of Base, Papa Dance - gwiazdy Italo Disco i dyskotek lat 80tych i 90tych.

Zapewne pogodziłeś się już z myślą, że to już przeszłość, ale tak nie jest!

Dzięki BACK TO DISCO możesz z łatwością na nowo odczuć to, co przyciągało ludzi do dyskotek tamtego okresu - szalona zabawa , niesamowity klimat i olbrzymia dawka tańca, który rozpalał wszystkich do czerwoności.

W Czekoladzie odtworzyliśmy to, co było kiedyś i wciąż gwarantujemy szampańską zabawę oraz super atmosferę. Przekonaj się sam. Dla gości naszego klubu weekend zaczyna się już we wtorek.

Przyjdź na BACK TO DISCO i zacznij swą podróż w czasie, bo Czekolada jest właśnie tym miejscem, którego szukałeś!

 
 
 
Środa
15.07 Ladies Night Open bar dla Kobiet

 

Dj;s Lead (Łódż), Micah (Czekoresident)


Klimat; House/R&B


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada na. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

  

 Czwartek
16.07, Hot Czoklat- Dj's:


Cube(Born2roll,Czekolada-Łódż,Smoov-B(Born2roll),Czekolada-Łódż


Klimat;R&B/Hip-Hop/Dancehall


Hot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Jeśli do tego dodasz największe hity R&B i Black Music możesz być pewien/na wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

 


 

 Piatek
17.07, Sweet Vibes

Dj's Smile Md (Czekoresident)


Klimat; House/Disco House/Melody House/Electro MouseKolejne słodkie wibracje muzyczne w Łódzkim klubie Czekolada. Tym razem w klubie za konsola dj'ską pojawi się Smile Md. Młodzieńcze pasje i sprzyjające okoliczności pozwoliły mu stanąć pierwszy raz za deckami w 2005 roku w klubie Strefa 51 w rodzinnym mieście. Przez pół roku grywał tam regularnie z Kołpim, gdzie zaskarbili sobie sympatie wielu klubowiczów. Na początku 2008 roku dzięki uprzejmości dja Fotona i Axiss Kiss’a miał możliwość zaprezentowania się szerszej publice w klubie 68, gdzie grywał z nimi prawie co weekend. Przełom nastąpił w styczniu 2009 roku kiedy to zaproponowano mu regularne granie w klubie Czekolada. W chwili obecnej współtworzy z najlepszym dj’em hip-hop’owym Lublina - Holly Honza najbardziej kobiecą imprezę w Lublinie - "Ladies Night", która co środę przyciąga tłumy klubowiczek. Ma również możliwość prezentowania się w weekendy na najróżniejszych imprezach na których stara się przekazać całą pozytywną energię którą dostarcza mu spełnianie się jako dj i robienie to czego kocha. Od marca został gospodarzem nowego cyklu w klubie Czekolada - CZERWONY DYWAN PRESENTS, na który, zaprasza dj’ów z najlepszych polskich klubów min: The Cinnamon, Space( Wawa), Lemoniada (Wrocław). Granie sprawia mu niesamowitą radość, która za każdym razem stara się przekazać bawiącym się ludziom. W jego setach dominuje szeroko pojęty house, szczególnie odmiany: vocal i funky. Stara się zaskakiwać i wzbogacać swoje sety niebanalnymi utworami. Uważa, że trzeba dążyć do spełniania swoich marzeń, a dzięki graniu jego właśnie się spełniają. 

 


Sobota
18.07, Audiopleasure

DJ's Foton(Lublin),Micah(czekoresident)


Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro House/R&B/Black Music


Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej
imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie mieszankę stylów dzięki dwóm dj-om. Dj Foton rezydent lubelskiego klubu 68 zapewni wam najświeższe hity z szeroko pojętej muzyki house zaś dj Micah uraczy 
wszystkich przebojami z gatunku R&B i black Music.

Niedziela
 
 
 
 
 


19.07, Taste – Impreza branży gastronomicznej

 

Poznaj smak imprez o najwyższej jakości!
W każdą niedzielę, zafundujemy gościom niecodzienne atrakcje. Konkursy artystyczne, pojedynki dj's, pokazy barmańskie w nowym stylu.
To nie jest zwykły clubbing!!
Odsłonimy kulisy branży gastronomicznej i tajniki innowacyjnych rozwiązań przydatnych na drodze do sukcesu nie tylko w tej dziedzinie.
Sprawdź czy spełniamy Twoje oczekiwania. Specjalnie dla ludzi z branży gastronomicznej obniżamy ceny o 30%
Czekolada Taste, zadziała na wszystkie Twoje zmysly!