Data wydarzenia: 26-7-2009

Wtorek 21.07, BACK TO DISCO
DJ's: Retro i goście
Start: 21:00
BACK TO DISCO  muzyka z lat 70, 80, 90!!!

Modern Talking, Bad Boys Blue, Savage, Samanta Fox, Boney M, Depeche Mode, Ultravox, Gipsy Kings, Tarkan, Paradisio, Loft, Ace Of Base, Papa Dance - gwiazdy Italo Disco i dyskotek lat 80tych i 90tych.

Zapewne pogodziłeś się już z myślą, że to już przeszłość, ale tak nie jest!
Dzięki BACK TO DISCO możesz z łatwością na nowo odczuć to, co przyciągało ludzi do dyskotek tamtego okresu - szalona zabawa , niesamowity klimat i olbrzymia dawka tańca, który rozpalał wszystkich do czerwoności.

W Czekoladzie odtworzyliśmy to, co było kiedyś i wciąż gwarantujemy szampańską zabawę oraz super atmosferę. Przekonaj się sam. Dla gości naszego klubu weekend zaczyna się już we wtorek.

Przyjdź na BACK TO DISCO i zacznij swą podróż w czasie, bo Czekolada jest właśnie tym miejscem, którego szukałeś!

 
 
Środa
22.07 Ladies Night Open bar dla Kobiet

Dj;s Primomilla(Czekoresident)


Klimat; House/R&B


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada na. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...
Czwartek
23.07, Hot Chocolate

Dj;Micah(Czekoresident)


Klimat;R&B/Hip-Hop/Black MusicHot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Jesli do tego dodasz największe hity R&B i Black Music możesz być pewien/pewna wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

 Piatek
24.07, Are You Single

dj's Chris King (Krakow),Tom Divine(Krakow)


Klimat; House/Hit House/Disco House/Electro HouseAre You Single?" to cykl imprez dla singli, organizowany wspólnie z serwisem Sympatia.pl z myślą o singlach. To właśnie dla nich przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy. Zapraszamy singli i osoby, które otwarte są na nowe znajomości. Mnóstwo osób - i wszyscy przychodzą tu po to, by poznać kogoś nowego, na którego czekali całe życie. Musisz się tu pojawić - zaspokoić ciekawość i poznać wyjątkowe osoby.


Patronat imprezy: Radio Eska i TVN. Więcej informacji www.AreYouSingle.pl.

Sobota
25.07, Audiopleasure

Dj's; Theodor (Promaidmusic, Lublin)


Klimat; House/Electro house/deep house/groove/melody house/R&BSobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej
imprezy chca zaznać ekstremalnego relaksu. Tej nocy usłyszycie wszystko to co najlepsze w muzyce klubowej rodem z gorącej Ibizy oraz znane i lubiane hity w nowych rytmicznych aranżacjach. Theodor swoja przygodę z gramofonami rozpoczął w 1989 roku. Zamiłowanie do dźwięków przerodziło sie w pasję. Jako pierwszy zaprezentował mixowanie na gramofonach w Lublinie w 1992 roku w Klubie Help Disco, gdzie rozpoczął swoją karierę. Eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi oraz startował w wielu mistrzostwach Dj'ów(1997 rok mistrz Polski w mixowaniu do tańca DMC) Na swoim koncie ma jedną z pierwszych imprez technicznych w Lublinie którą zorganizował ze znajomym Austryjakiem w 1993 roku z udziałem zagranicznych Dj'ów, która odniosła wielki sukces(Techno Invasion) Hala LZMS w Lublinie(3500 os.) Był również organizatorem własnych projektów muzycznych z udziałem polskich i światowych gwiazd sceny klubowej. Sety Theodora przepełnione są 
eklektyzmem muzycznym jak i skocznością. Przenikające się wszelkie odmiany House'u czy Garage'u wprowadzają nas w pozytywna podróż dźwięków, która porywa do tańca. Był rezydentem w wielu klubach min. legendarny klub Bardo w Świdniku, May-Day Party(jez.piaseczno), Stara Elektrownia (Zamość), Art Bis Klub(Lublin), Iskra(Świdnik). Aktualnie rezyduje w Klubie Oranżada w Lublinie, oraz jest jednym z beta-testerów firmy Rane.(Serato Skratch Live).
 
 

Niedziela
26.07, Taste – Impreza branży gastronomicznej

 
Poznaj smak imprez o najwyższej jakości!


W każdą niedzielę, zafundujemy gościom niecodzienne atrakcje. Konkursy artystyczne, pojedynki dj's, pokazy barmańskie w nowym stylu.


To nie jest zwykły clubbing!!


Odsłonimy kulisy branży gastronomicznej i tajniki innowacyjnych rozwiązań przydatnych na drodze do sukcesu nie tylko w tej dziedzinie.Sprawdź czy spełniamy Twoje oczekiwania. Specjalnie dla ludzi z branży gastronomicznej obniżamy ceny o 30%


Czekolada Taste, zadziała na wszystkie Twoje zmysly!