Data wydarzenia: 25-7-2009

Data: 22.07, Środa

Impreza: Ladies Night Open Bar Dla Kobiet od 21 do 23!         

Dj`s: Sushi (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: free
 

Ladies Night - kobiety przybywajcie na kobiecą imprezę, która co tydzień organizowana jest tylko z myślą o Was ! Od godziny 21 do 23 możecie kosztować alkoholu bez ograniczeń ilościowych i cenowych !

 
 
Data: 23.07, Czwartek

Impreza: Karaoke z nagrodami dla śpiewających i after party od 24.00 I love 80’s

Dj`s:Brothers (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: free
 

I LOVE 80’s – zwariowana impreza z muzyką lat 80-tych. Tego dnia w klubie królują: kolor, plastik, tapir oraz elektronika na najwyższym poziomie. Gościem specjalnym tej edycji będzie Depeche Mode.

 
 

Data: 24.07, Piątek

Impreza: I love POP’s – Hawaii Party

Dj`s: OLIVIER (czekoresident)
Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

Pragniesz zasmakować tropików w środku miasta? Hawajskie koszule, specjalne wakacyjne drinki, leżaki, palmy, gorące tancerki i gorący latynoski klimat to wszystko już 24 lipca w Czekoladzie. Zabierzemy Was w niezwykłą muzyczną podróż odwiedzając Kubę, Majorkę, Ibizę, Jamajkę, Wyspy Kanaryjskie i wiele innych ciekawych i gorących miejsc.

Każdy kto przyjdzie przebrany w hawajskie klimaty otrzyma welcom shota oraz łańcuch z kwiatów.

 
 
 

Data: 25.07, Sobota

Impreza: Glamour House vol 2       
Dj`s: K.Andy, X.Pablo
Start: 21.00
Wstęp: 10pln
 

GLAMOUR HOUSE - gwarancja muzyki z czeko-smakiem... Impreza, na której usłyszycie wszystko, co wywarło wpływ na muzykę klubową ostatnich lat. Od tych starszych oldschoolowych brzmień po najświeższe hity oczywiście „in the mix”. Pamiętasz nagrania takich artystów jak DJ Tonka czy Michael Gray, takie kawałki jak "Show me love" czy "Call on me"? Znasz najnowszy kawałek Davida Guetty? Jeśli tak, to ta impreza jest dla Ciebie! Tej nocy przywrócimy dobre wspomnienia, oraz sprawimy, że zapomnisz o codzienności, a szampan będzie lał się strumieniami…Glamour to czar, wspaniałość, blask i tak właśnie będzie 25 lipca na drugiej edycji Glamour House.