Data wydarzenia: 26-7-2009

Środa
22.07 Ladies Night

 

Dj's WINGER(Czeko-Poznan),ANDY MILE(Czeko-Poznan)


klimat; R&B/Hip-Hop/House/Dancehall/Funk


Ladies Night - Święto Kobiet na stałe w Klubie Czekolada na dwóch parkietach. W każdą środę zapraszamy wszystkie Panie na Waszą imprezę. Specjalnie dla Wszystkich Uroczych Dam "open bar" od 21:00 do 23:00 w 
każdy środowy wieczór w Klubie Czekolada. Panowie - Wy też musicie tam być...

Czwartek
23.07, Hot Czoklat

Dj Winger(Czeko-Poznan),(VideoLiveMix),Holy Honza(CzarnaFiesta/SuperstarS),Croupier (Lublin)


klimat; R&B/Hip-Hop/Latino/Dancehall/Funk


Hot Chocolate czyli najsłodszy gorący napój występujący w przyrodzie. Jego aksamitny smak znany jest na całym świecie. Rozgrzewa, ociepla, uwalnia pokłady pozytywnej energii. W takim właśnie stylu odbywają się czwartkowe imprezy w Klubie Czekolada. Jeśli do tego dodasz największe hity R&B i Black Music możesz być pewien/na wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada. Na dwóch poziomach klubu 
Czekolada będziecie mieli okazje potańczyć przy wielu znanych i lubianych hitach "czarnej muzy". Postarają się oto goście specjalni - Dj Holy Honza i Dj Croupier z Lublina oraz rezydent Poznańskiej Czekolady Dj Winger, który zaprezentuje swój(VideoLiveMix).


Piatek
24.07 Sweet Vibes

dj's-Alan White(Czekoresident), Holy Honza (CzarnaFiesta/Superstars), Croupier (Lublin)


Klimat; House/Melody House/Electro House/R&B/Hip-Hop/Dancehall/Funk

Kolejne słodkie wibracje muzyczne w klubie Czekolada. Na dwóch poziomach dwa różne klimaty muzyczne. Na pierwszej sali będziecie mieli okazje usłyszeć silną reprezentacje Lubelskiej sceny Hip-Hop'owej w postaci Holy Honzy i Croupiera. Holy Honza człowiek odpowiedzialny za czarną muzykę w Lublinie od 2000r. Swoje umiejętności prezentował w wielu polskich i zagranicznych miastach, min Praga, Detroit, Luton, Kijów, Atlantic City, New York,Edinburgh, Lwów... Jest współtwórcą cyklicznej imprezy "Czarna Fiesta" najbardziej znanej czarnej imprezy w Lublinie. Na górnym parkiecie swoje płyty przeżyć będzie Alan White(Czekoresident), który miał już okazje pojawić się chyba na wszystkich najważniejszych i największych festiwalach myzycznych w Polsce ale i także za granicą.(Mayday,Sensation White,Soundtropolis, Electro City czy Love Parade)Możecie się spodziewać pompujacych i tanecznych electro housow oraz dzwięków bardziej ambitnych. Ten zestaw dj można śmiało nazwać wybuchowym!!!

Sobota
25.07, Audiopleasure

Dj's: Alan White (Czekoresident), Andy Mile (Czeko-Poznań) Winger (Czeko-Poznań, VideoLiveMix)


Klimat; House/MelodyHouse/ElectroHouse/R&B/HipHop/Black Music/Funk


Sobotnia impreza w Klubie Czekolada to prawdziwa gratka dla fanów gorących rytmów. Audiopleasure to rozkoszna zabawa w zawsze miłym towarzystwie. Spotykają się tam osoby, które tak jak Ty podczas upojnej
imprezy chcą zaznać ekstremalnego relaksu. Tej wyjątkowej nocy na pierwszej sali bedziecie mieli okazje nie tylko usłyszec ale i zobaczyć to co miksuje dj Winger. Specjalnie dla was zaprezentuje on swój Video mix. Natomiast na górnym poziomie czeka was potężna dawka muzyki house w wykonaniu czekoresidentów. Alan White i Andy Mile to gwarancja soczystych hitów i niezapomnianych wrażeń rodem z gorącej Ibizy.

 
 
 
 
Niedziela


26.07, Taste – Impreza branży gastronomicznej

 

Poznaj smak imprez o najwyższej jakości!
W każdą niedzielę, zafundujemy gościom niecodzienne atrakcje. Konkursy artystyczne, pojedynki dj's, pokazy barmańskie w nowym stylu.
To nie jest zwykły clubbing!!
Odsłonimy kulisy branży gastronomicznej i tajniki innowacyjnych rozwiązań przydatnych na drodze do sukcesu nie tylko w tej dziedzinie.
Sprawdź czy spełniamy Twoje oczekiwania. Specjalnie dla ludzi z branży gastronomicznej obniżamy ceny o 30%


Czekolada Taste, zadziała na wszystkie Twoje zmysly!