Data wydarzenia: 8-8-2009

Dajemy głowę, że zapewne wielu z dawnych bywalców pewnego głogowskiego klubu czytając tą informacje będzie zaskoczona. Wielu może nie dowierzać, zadawać pytanie: jak to możliwe, że najlepszy z najlepszych polskich rezydentów zawita tak blisko nas? Obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich djów, całe szczęście znalazł czas by pojawić się w Sławie.

 
 

Doskonale znany jako ex wieloletni rezydent największego i najpopularniejszego klubu na Dolnym Śląsku. Jego osoba rekordowo wymieniania jest na wielu forach jako faworyt do zaproszenia. Stał się rozpoznawalną marką i symbolem dobrej imprezy. Nieważne gdzie się znajduje, nie ważne kiedy - zawsze jest dobrze. Na pytanie: „Jesteś gwiazdą...?” odpowiada - chyba polarną, śmiejąc się. Domyślacie się? Wydaje nam się, że nie musimy go bliżej przedstawiać. Jeśli już tak, to przedstawimy go jako dobrego dja, wkładającego całe serce w to co robi. Niemal jak to kiedyś powiedział Pete Tong w filmie „It's All Gone...”, bo by być dobrym djem trzeba być też dobrym człowiekiem, kochać muzykę i ludzi.

 
 

Klub Leśna zaprasza na cykl „Amnesia djs & Friends 2009”.

Wystąpi gwiazda tegorocznego festiwalu Sunrise oraz Euforia na słonecznej plaży w Boszkowie - dj @LeX z Głogowa. To nie tylko dj a również znakomity producent - członek formacji A State Of Mind, której produkcje gra między innymi Paul van Dyk. Pewnie wielu z Was niegdyś nuciło sobie motyw z produkcji „The Fly Away”. W Sławie nie zabraknie także rezydenta imprez amnesia.com.pl - Chris Bee, znanego dotąd jako dj Gogol.

Perfekcyjne miksy obu ponów sprawiają, że bez wątpienia można postawić ich obok siebie - przeciwko sobie! Przekonacie się na własne oczy już 8 sierpnia! Pamiętajcie start 21:00.

 
Zagrają:
 

    * dj @LeX (ASOM / Głogów)

    * dj Chris Bee aka Gogol (AMNESIA.COM.PL / Poznań)

    * Gusto aka Drastic G(Resident / Leszno)

    * Spyker(Resident / Leszno)